www.sudzibas.lv Itella Apzagts sūtījums

Itella - Apzagts sūtījums

Labdien!

Gaidīju no Vācijas sīkpaku, Itellaatrunājās, ka adresāts nav sasniedzams, nav mājās, nav durvju koda utt. , rezultātā paku piegādāja apzagtu, atvērtu un pārlīmētu ar citu līmlentu. Protams, itella uzņēmuma pārstāvji neparko neatbild. Biju spiesta sazināties ar Vācijas pastu sūtīt iepakojuma foto un videa, viņi salīdzināja, fotogrāfijas no pasta berlīnē un konstatēja, ka sīkpaka ceļā tika apzagta.
Tagad, ja paka tiek piegādāta caur itella, vienmēr pati braucu uz ķekavu pakaļ, tas ir lētāk.

04.02.2020

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 05.02.2020

Labdien! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, lūdzam Jūs sazināties ar mums uz e-pasta adresi pakas @itella.com un norādīt kontaktinformāciju, lai mēs varētu pārbaudīt šo situāciju.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda