www.sudzibas.lv ISMA drausmīgākā augstskola Rīgā

ISMA - drausmīgākā augstskola Rīgā

Neiesaku stāties šajā bedrē!!! Tiešām, ja neesi krievu tautības pārstāvis tad tur labāk nerādīties, visas lekcijas notiek krievu valodā, pasniedzējs neko nesaprot latviešu valoda vai saprot ļoti vāji. Līdz ar to, tu nespēj iegūt nepieciešamo informāciju no lekcijām un nespēj veikt dotos mājasdarbus. Studiju daļā un grāmatvedībā, vispār nerunā latviski un nespēj normāli atbildēt uz jautājumiem. Lekciju saturs vismaz apģērbu dizaineriem ir šausmīgi vājš, atnācu tik gudra cik aizgaju. Diplomdarba paraugs uz 80.lpp tiek izsniegts tikai krievu valodā. Tā kā ja neesi krievs, tad labāk tiešām turies pa gabalu. Un arī neiesaku iet uz vides dizainu tur pasniedzēji tiešām ir ļoti vāji.. :(

N

Likumsargs 19.05.2014

Redziet, lai arī kā nepatiktu mūsu jaunatnei krievu valoda, es saprotu, ka tagad skolā māca, ka viss, kas nāk no Krievijas ir slikti, bez tās šeit neiztikt un nav pie vainas vietējie krievi, kas negrib mācīties latviešu valodu. Pie vainas ir lielais kaimiņš Krievija! Nu grozaties kā gribat, bet ja gribat atrast labu darbu Latvijā nu būs tā krievu valoda jāiemācās! Mēs taču daudzinām, ka Latvija ir tūristu zeme, bet 80% tūristu ir no Krievijas!

N neKārtībnieks 19.05.2014

Nepiekritīšu Likumsargam, jo šeit tomēr cits jautājums sasāpējis. Spēt sazināties(mācēt valodu) un spēt tajā mācīties nav viens un tas pats. Par 80% neko labāk neteikšu :))
Netto man ir sajūta, ka tu ielec ūdeni un tikai tad pārbaudi temperatūru. Jautājums vai tu nezināji, ka viss būs krievu valodā, vai tev solīja ko citu??

O olga8883 19.05.2014

nu tad vareji iet uz Latvijas universitati un tur telot no sevim, vai smadzenu pietruka?bet vel labak skola macities krievu valodu, lai pec tam nevajadzetu rakstit tik mulkigu un smieligu sudzibu!!!vai jusu laukos krievu valodu nevajadzeja macities?tiesam brinos par tadiem cilvekiem-pie visa ir vainiga krievu valoda, ak vai:))))

N netto 19.09.2014

neKārtībniek- Oj, nu man tur sasolija nez kādus zelta kalnus, es jau pēc pirmā pusgada gribēju iet prom, jo lekcijas tika saliktas ar krievu grupu kopā. Bet man teica, ka izdalīs lekcijas atkal, ka būs tikai latviešu grupa un ar latviešu pasniedzējiem. Mhmm, protams, nepagāja ne otrs pusgads kā atkal viss pa vecam, bet nu jau bija par vēlu pamest un iet citur, jo mācības tik 2 gadi bija, nu jā. :/

Olga8883- Kāpēc man iet mācīties, kaut kur citur, ja lekcijām vajadzētu notikt skaidrā latviešu valodā, jo kā nekā te taču ir LATVIJA!!! Un vispār pirmkārt iemācies normāli rakstīt. Nu ja lauki ir Rīga un mācījos krievu valodu 2 labākajā vidusskolā Rīgā, tad jā...BET tomēr nesaprotu TIK labi, lai macītos un uzņemtu informāciju krievu valodā, par to jau iet runa. Kā vispār šitādas sūda skolas eksistē, lai iet un taisa savas skolas krievijā, visi būs laimīgi, nevis es te maksāju ļoti skaistu naudas summu katru mēnesi, lai iegūtu NEKO, jo lielāko daļu nesaprotu, tas tak nav normāli!

intel 02.07.2015

Ari domaju iet uz sho, bet sudzibas tik daudz, ka nezinu kur lai iet, LU mani nepienjems, RTU ir novecojusi programma, vienigaa iespeeja ir braukt prom, macities Vacija vai UK.

A AlbinaShish 18.01.2018

I am a pupil of ISMA mental arithmetic school. Once my family were watching the TV show ‘Let them speak’ and there one boy was counting so fast that I got interested in mental arithmetic! Therefore, I would like to appeal to all parents and their children: Without thinking go and enroll for the lessons of mental arithmetic! I would like to thank my teacher of mental arithmetic. She is a tremendous teacher! She explains each new topic clearly and distinctly. Therefore, it is a very good school and I would like to thank greatly the person who created this school. My family are very happy that they have sent me to this mental arithmetic ISMA school.