Islande hotel - obsluzhivanie

neskolko minusov, kotorie nam ne ponravilisj:
1. polovina personala ne govorjat na russkom jazike, nesmotrja na to, chto polovina gostej otelja - russkie.
2. zavtrak hotj i do 11:30, v 11:00 uzhe obichno nichego ne ostaetsja.
3. esli opazdivaete v aeroport, luchshe vijti iz nomera poranjshe, procedura vipiski iz nomera mozhet zanjatj do 30 minut!!!
nu i na posledok: 4 zvezdi tam net, 3+ maximum!

A Ainārs G. 22.02.2010

Alex - pierodi pi realitātes. Arvien vairāk cilvēku, Tev par lielu nožēlu nerunās tavas mātes valodā, ja Tu atradīsies valstī, kur Tavas mātas valoda nav valsts valoda.
Namaga apčakarētais Alex. Tagad sež ar uzmestu lūpu.
Pārējie Tavi komenti arī ir sviests- izskatās, ka esi pirmo reizi viesnīcā brokastojis un ārā čekojies. Visur citur arī ir tāpat.
Bet Tev nokniebies vismaz a nakti labi?

M mushkin 23.02.2010

Sviests! brokastis ir jāskatā NO cikiem nevis līdz. ja patīk gulēt ilgi, tad nesūdzies. Visur, kur ārzemēs esmu bijis 4, 5 * viesnīcās ir tieši tas pats. celies laicīgi uz brokastīm. Check out līdz 30 min? WOW, ĀRPRĀC, ŠAUSMAS! nekļūsti smieklīgs. A par valodu - nu mēs aizbrauksim 3 hokeja komandas uz Turciju - visam personālam tagad būs jārunā latviešu valodā?
Nokāp no mākoņiem un nejūties tik izlepis...

R Russkijpareņj 23.02.2010

Alex, tev ir konkrēti paveicies, jo mēs bijām Anglijas viesnīcā visā stāvā tikai latvieši un tur pilnīgi neviens no personāla nerunāja latviešu valodā, tavā gadījumā tikai puse. Pēc tam mēs tikai sapratām, ka valsts valoda ir valsts valoda un ka tūristi atbrauc un aizbrauc, bet valsts valoda paliek. Pamēģini Krievijā paņemt hoteli-tur gan tevi laime gaida, nav ko tev uz šejieni uzbudināties-nevar saprast ko īsti runā, brokastis izbaro citiem un vēl velk garumā ar chech-out .

N neyinamisxxx. 23.02.2010

Alex...Gribu pateikt ka tu esi pilnigs ...!!!

Laikam pirma valsts pasaule kur pabiji..!!!Un par valodu var strideties, jaruna pec visiem standartiem Lv viesnicas ir latviesu, anglu!!!

R Rihards 23.02.2010

Neyinamis Xxx.
ar klirntu jaarunaa viņa valodaa. tas jau visiem ir skaidrs. bet to ka Alex ir nepacietiigs cilveeks tas jau ir cit jautaajums

A A 01.07.2010

Nu ja jau "jaruna klientu valoda", tas nozime, ka nabaga administratoriem japrot loti, loti, loti, LOTI, daudz (visas) iespejamas valodas, ieskaitot korejieshu, brazilieshu, azerbaidzaniesu un piedevam vel jaunzelandieshu! Ha! Doma ko runa! Vienkarsi visur ir pienemts angliski parsvara. Un ta ka LV (DIEMZHEL) ir loti daudz krievu, tad uzskata pasu par sevi saprotamu faktu, ka JARUNA krieviski, kas ir pilnigi STULBI!

S suse 29.08.2010

Nu bet protams, ka jārunā angliski un ja Alex to neprot- tā nu ir viņa problēma. Lai gan man personīgi tik debīli klienti nav gadījušies. Krievijas krievi solīdi pajautā - govorite li vi po russki? Vai tik nav mūsu pašu Latvijas urla, kas nevienu valodu nav iemācījies?

I Irina 18.02.2011

Problēma ir tāda, ka tos cilvēkus kuri runā krieviski vairs neniem darbā, un tas ir patiesība

T ToIrina 18.02.2011

Lai kādā valodā jūs arī nerunātu, priekš ārzemniekiem jūs visi esat tikai baltie nēģeri.

Z Zvezda! 05.04.2013

Vse v gostinicah objazani govoritj na russkom i anglijskom! A lati6skij voobcse ne nuzen! kak ni kruti!