www.sudzibas.lv Irve Apģērba bojāšana

IRVE - Apģērba bojāšana

Aiznesu uz "Izslavēto" ķīmisko tīrītavu dūnu jaku, kuru mazgāšanas procesā, kā stāstīts intervijās, pa etapiem apskatīs, izvērtēs uz izseko līdzi speciālista vērīgā acs. Aiznesu iztīrīt patiesībā samēra tīru dzetenas krāsas Hilfiger dūnu jaku. Samaksāju 13,50 un pēc divām dienām, devos izņemt savu ikdienā iemīļoto jaku. Bet te nepatīkams pārsteigums - jūsu jaka ir bojāta, rezultātā apskatot, secināju, ka tā ir neatgriezeniski nelabojama - visa priekšējā daļa - rāvēj slēdzis un apakšmala melna un pārplēsta ar izrautiem gabaliem! Tā lūk, vējjaka par 250 eur pēc vienas sezonas jāmet laukā. Satricināja doma, ka uzņēmums pat nepiezvanīja, lai pabrīdinātu, ka ir noticis nepatīkams gadījums, kas prasīs laiku vismaz lai pieprasītu kompensāciju.

13.02.2020

K

Joe Rogans👽 13.02.2020

Pamēģini Sportdirect pa 20€ kādu jaku nopirkt, būs tāda pati kvalitāte kā Hilfiger.