Irnieki Dženija Zeile un Dzintars Vītols - Dzīvokļa demolēšana

Īrnieki maksā regulāri un kārtīgi. Ir tikai vaina, ka neciena otra īpašumu:
sabojā elektrību dzīvoklī, kontaktligzdas bojātas un nemāk tās Salabot. Salauž dušu un nesalabo. Sekcijai noskrūvē roktrīšus 12gab. Un pazaudē. Atrunājas, ka mazs bērns mājās - jāsargā no asumiem. Rokturi nav atrodami. Sola, ka visu nokārtos, bet nekas menotiek. Griestu lampas visās telpās bojātas. Ieejas durvis uzlauztas. Ierodas trijatā ar bērniņu, vēlāk parādās vēl divi bērni. Izrādās, ka bērni nav viņas, bet meita Saka, ka mamma ir dženija, kura nesen teica, ka tie neesot viņas bērni. Sienas sasmērētas, sacaurumotas un sagraizītas. Divās telpās pazudusi elektrība. Kaimiņi neapmierināti, jo līdz diviem naktī neļauj gulēt - trokšņo.

Vaino mani. Es dzīvoklī biju iztaisījusi kosmētisko remontu un pārbaudījusi visus elektrības vadus. Viss bija kārtībā. Īrniekiem mentālas problēmas - manipulē, melo un nav noteikta darba. Visu laiku atrodas dzīvoklī un no nekā nedarīšanas, demolē pakāpeniski visu. Nav saprotams nodarbošanās veids.

Saivii 19.03.2020

Un kaapeec veel ljaujat uztureeties dziivoklii? Vai tad liigumaa nav atrunaats viss par mantas bojaashanu etc?

A andafeldmane 28.05.2023

pareizi