Irēna Bērziņā - Krāpniece

Tika sarunāts, ka uzrakstīs kursa darbu, norunāta cena, darbam bija jābūt saņemtam pa daļām, tika samaksāts, bet darba tā arī netika atsūtīts.
Lūgums nesapīties ar šo cilvēku, tā ir krāpniecība. Strādā no telefona 26711375 ss.lv ir daudz sludinājumu par darba rakstīšanu ar šo numuru. Nekādā gadījumā neskaitiet naudu.
Visi, kas ir iekrituši lūdzu rakstiet man un kopējiem spēkiem liksim šim cilvēkam nožēlot par savu rīcību! Gatavoju pieteikumu policijai un būtu jauki ja mēs būtu vairāki.

Esam jau trīs apkrāptie!

I

K Katrīna111 16.05.2017

Hmm, man liekas ka Uzmetējos jāliek Linda Lagzdiņa :D Gribēji krāpties ar kursa darbu un saņemt diplomu ? Neko nedarot ? Nu tad saņem, tagad Tev gan jau pakaļa deg, jo darba nav, bet mēnesis iet uz beigām :D Ceru ka šie kursa darbu pircēji izgāzīsies un nedabūs savu nopirkto diplomu ;) P.S konta nr publicēšana ir izpaušana trešajām personām, un Tevi pašu paņems pie dziesmas :P p.p.s man nav nekādas saistības ar kursa darbiem, tikai ieņirdzu par studentīšu naivumu un stulbumu, pie kam interentā draudētājai pašai var sanākt nepatikšanas publicējot trešajām personām konta nr :D

H Haralds Kurmis 16.05.2017

Tikai neaizmirsti sameklēt kādu,kurš Tev uzrakstīs iesniegumu policijai!

Работяга 16.05.2017

Tie kuri sez interneta darbu neraxta. Vini to kope interneta... ja nenosutu tad nau ko kopet... prasit vajag tos kuri kaut ko zin...

S Stenlijs 16.05.2017

Arī kursa darba pirkšana ir krāpniecība. Bet ja mācās Turībā, tad tas laikam normāli, tur jau viss par naudu notiek.

P pārstāvis2 16.05.2017

Sveiki! Ir radusies vajadzība pēc maģistra darba rtu būvniecības inženierzinātņu fakultāte, tēma: plakano saules kolektoru izmantošana siltumapgādes sistēmās. Ir iepriekšējais bd un daudz pieredzes, bet nav laika, lai pieķertos pie darba. Vai būtu interese kopējiem spēkiem realizēt šo projektu?
Izstrādes laiks - maija beigas

p. S. Šai personai kaut kas kas nav kārtībā, iesaku visiem uzmanīties no viņas, jo viņai e-pastos tiek ieboldēts, kad viņa saņems par ko bija vienošanās + tiek piedāvāts viņai saņemt darbu klātienē no kā viņa izvairās (tas tika rakstīts vairākas reizes) nekaunīgāks cilvēks nav redzēts.

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Atrisināts

P pārstāvis2 18.05.2017

lūdzu, ja kādam ir pretenzijas, rakstiet uz šo e-pastu [slēpt]@inbox.lv vai zvaniet uz šo nr 26711375 un viss tiks atrisināts.

Citādāk - sāk drukāt neskaitāmas sūdzības par to, ka IT kā esot cilvēki, kuri arī ir apkrāpti + no vairākiem e-pastiem liek te sūdzības par it kā apkrāptajiem. Liepiņu ģimenei jau neskaitāmas reizes piedāvāts saņemt darbu, no kā viņi visu laiku atsakas un izvairās to darīt(kādam interesē, rakstiet uz šo e-pastu Jums tiks nosūtīti pierādījumi nevis tukšā muldēšana).

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Atrisināts