www.sudzibas.lv Invite.lv Briesmīga komunikācija ar klientiem! Ilgu laiku tiek ignorēti zvani un e-pasti.

AtrisinātaInvite.lv - Briesmīga komunikācija ar klientiem! Ilgu laiku tiek ignorēti zvani un e-pasti.

Briesmīga pieredze ar kāzu ielūgumu pasūtījumu, lai neteiktu vēl skaļākiem vārdiem!
Mēneša sākumā tika veikts pasūtījums un tas apmaksāts, ielūgumi tika solīti mēneša pēdējā dienā. Dienu pirms norunātā termiņa tika atsūtīts e-pasts, ka būtisku veselības problēmu dēļ pasūtījumu nevarēs izpildīt. Bija pamatīga neizpratne, ka tas tiek paziņots 1 dienu pirms termiņa, laikam ielūgumus bija plānots saražot pa nakti, bet labi, e-pastā bija minēts, ka darbiniecei (cik noprotu, tad tā ir arī uzņēmuma īpašniece) , kas gatavos ielūgumus ir tik nopietnas veselības problēmas, ka ir gultas režīms, ko varētu saprast, ar veselību var gadīties visādi. Tika solīts arī atgriezt iemaksāto naudu nākamā mēneša vidū!
Pienāca mēneša vidus, bet solītā nauda nebija atgriezta. Vairākkārt tika rakstīts e-pasts un zvanīts viņai, bet neviens neatbildēja un tikām ignorēti.
Dusmas izraisīja fakts, ka viņa savā facebook profilā ievietojusi informāciju, ka ir Beļģijā jau dažas dienas pēc sirdi plosošā e-pasta par veselības problēmām, laikam gultas režīms atcēlās.
Pēc vairāku dienu pūliņiem, nolēmām invite zvanīt kolēģei, kas atbild par izšuvumiem, paldies viņai, ka tomēr atgrieza mums naudu, bet uzņēmuma menedžere tā arī ar mums nesazinājās!

Par izšuvumiem nav viedoklis, bet ielūgumus šeit gatavot nerekomendēju!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ielūgums 19.03.2019

Tas bija pārpratums, viss tika atrisināts!

I

I ielūgums 19.03.2019