Invex Fondi - Обман

Внимание! мошенники очень часто меняют адреса своих лохотронов. Invex Fondi (Valnu 11) теперь обманывают людей по адресу Vilandes 7. Берегись мошенников: Edgars Štrauss, Aiva Stančika, Linda Strazdiņa, Mg.oec. Dace Tola, Zigfrīds Štrauhmanis, Jānis Vanags, Ivars Mālnieks, Vladimirs Avcons, Aigars Prokofjevs , Andris Ivanovs, Iveta Puntūze, Edīte Sončika, Nadežda Koleda, Anna Žuravska, Dainis Dembovskis, Agnese Buļa, Vladimirs Kaminskis, Kārlis Ešenvalds, Artūrs Štrauss. Организованная преступная группа — устойчивая группа лиц, заранее объединившихся для совершения одного или нескольких преступлений. Организованная преступная группа выступает в качестве одной из форм соучастия.

Прежде, чем заключать договор с Invex Fondi (Invex Finance) внимательно прочитай это:

B Biezbadies 06.07.2018

“Atsūknēja” tikai lielu naudu; uzņēmēji nemierā ar biznesa konsultanta darbību :

V VALDONS 20.07.2018

Šis Fake sūdzību rakstitajs ir laikam tas Pavels Zimins par ko DELFI jau raksta. http://m.delfi.lv/versijas/article.php?id=50221013

Z Zigfrīds Štrauhmanis 24.09.2020

Sudzibas.lv — vajadzīgs serviss. Tas ļauj tikt uzklausītam un brīdināt.

Diemžēl, šis pakalpojums var būt arī līdzeklis, lai anonīmi apmelot citus.

Virs - komentārs, ka, visticamāk, šo sūdzību ir uzrakstījis Pāvels Zimins.

Šī sūdzība ir feiks, sīka vendeta, kuras iemesls ir nesaskaņas starp, iespējams, Ziminu, un vienu no viņa sūdzībā minētajām personām.

Turklāt Zimins nav personīgi ar mani pazīstams, un mēs ar viņu krustojāmies burtiski uz dažām minūtēm.