www.sudzibas.lv Intersteel SIA Alga, stundas un drošība.

Intersteel SIA - Alga, stundas un drošība.

Par šo darbu gribās pateikt kautko labu. Bet ļoti grūti. Laikam vienīgais + ir kolēģi. Ne visi bet vairākuma ir labi. Ir protams "žurkas" kurās strādā uz priekšniecību. Bet kā ir tā ir.
Algas...Tas ir vnk bomba...Ja Jūs nostrādājat aukstā ceha kur visu laiku putekļi no metāla. Visu laiku smags darbs. Kaut ko jānes u t.t (kurš nezin tas ir armatūras izstrādājumu rūpnīca). Piemērām 260 stundas ar grafiku 2 dienas/2 nakts un 1.5 brīvdiena. Vai 5 dienas / 2 brīvdienās / 5 nakts u t.t Jūs saņemsiet 600-700 eiro! Par 260 stundām. Par smagu darbu. Par ļoti smagu darbu. Kur jaunieši atnāc un beg jau pēc 2 stundām.
Vēl viens punkts - darbā drošībā... Visiem pie kādi tev apavi , kādā tev formā u t.t vnk pēc kādas nedēļas iedos pārrakstīt drošības instruktāžu un viss. Ja nostrādāsi 3 mēnešus tad varbūt iedosim darba apavus.

Ka Jūs domājat dāmas un kungi. Vai mūsu 21. gadsimtā tas ir normāli? Jā cilvēks strādā nenormāla aukstumā , smaga darba un pa 12 stundām , kurš nevar justies drošībā un saņem par to visu 600-700 eiro...