www.sudzibas.lv Internets muusu 21.gadsimtaa Ir devis gan sliktu,gan labu

Internets muusu 21.gadsimtaa - Ir devis gan sliktu,gan labu

Esmu jaunaa, toposhaa un talantiigaa dzejniece(atrast mani var orb.lv Andzhelika Diivalde) un mans vaards, dzejnieces vaards ir Andzhy un mans jaunais dzeju kraajums internetaa arii sauksies Andzhy...manas domas par internetu un mans pirmais dzejoliitis no manas dveeseles:))
Internets mums visiem ir devis gan labu, gan sliktu, 50/50
Es teikshu, ka kopumaa internets muusu dziivi ir paarveetis uz labo pusi, tomeer ir cilveeki, kuriem uz slikto
Internetaa lielaakoties valda meli un baumas, milzu nekaartiiba
Bet vismaz muuziku var klausiities dazhaadas skanjaas un nju protams buut kopaa ar citiem, atrast ko veelos un rakstiit dzeju un padaliities ar saviem briinumiem, ar citiem cilveekiem:)
Ieverteejiet...:)

Pati centos un sacereeju shodien, mana 5 dzeja manaa dzeju kraajumaa kursh saucaas ''Andzhy''

Meenes shajaa dienaa spiid,
Sniegbaltais aukstais laiks klaat,
Rit gaidaams aukstais laiks,
Ar briinumaino sauliiti,
Kura mirdzees un muus priecees,
Jo dziives celji ir sauliite un meeness,
Viens vai otrs, abi labi,
Dziives dveesele dara labi,
Mana sirds veelas siltumu,
Saule steidz to man daavaat,
Kad aaraa pienaak druums laiks,
Saule to aidzen, padarot skaistu laiku,
Kad juutu savu peedeejo dziives stundu,
Meenes ar sauli pie manis naak,
Daavaat manu sapni peedeejo,
Saule zin, man patiik saule, gaisma,
Bet aizejot, es izveelos meenesi,
Lai manu dziivi aizkraaso ciet un paliek shajaa pasaulee,
Bet es ar savu sauli doshos, uz labaaku pasauli dziivi iet...

Buus veel :)):)ceru ka patika!

R rojs2 18.02.2011

kārtējā kukū...

T ToAndželika 18.02.2011

Dzejolis labs, bet pirms publicēšanas varēji datorā ieinstalēt latviešu valodu.Lai tev veicas!

S sky 19.02.2011

Ah, eti tvor4eskije ljudi :DDD

I Iveta 19.02.2011

Par dzeju neņemos spriest, bet par autoru gan, kurš dzimtajā valodā raksta bez garumzīmēm.Kāda jēga ar šādu attieksmi iziet tautās? Piesmies tevi kā piektais, desmitais.

T ToIveta 19.02.2011

Gan jau meitene atradīs programmistu, kurš ieliks datorā latviešu valodu.Varbūt no ši jaunā talanta iznāks slavena dzejniece, par kuras darbiem bērni mācīsies literatūras stundās.Nenoniecināsim viņas talantu.

A Andzhelika Diivalde 19.02.2011

Man datoraa nav latviskaja valoda jo esmu krieviete bet maaku loti labi latvijas valodu, un paldies par lajiem vaardiem, es njemu iedvesmu no debess engjeljiem un shis ir mans dzeju kraajuma sakums un ceru ka jums patik.

T ToAndželika 19.02.2011

Apsveicami! Lai tev veicas!