interneta provaideri - nepiesledz

tikko parvacos uz jaunu adresi, 8 dzivoklu maja, bet internetu man saja maja neviens provaiders nepiesledz iznemot Lattelecom, un tikai DSL! es ta isti nevaru saprast, kas man ir jaidzara, lai man pieslegtu, esmu apzvanijusi +- 10 kompanijas kas seit apkartne piedava, bet saja maja nesledz, ta isti nepasakot iemeslu!Jutos taka ielidusi Latgales lielaka meza vidu

H harijs 11.10.2010

Kāds ir uzlicis ķepu!
Un jāsaka ka Latgalē reizēm internets iet labāk nekā Rīgā.

D ded 11.10.2010

Kāds iemesls? Nav kabeļa uz Tavu māju. Un priekš Tevis vienas neatmaksājas to vilkt. Kas tur tik grūti saprotams?

L Liga 11.10.2010

Ded, es visu saprotu, tacu attalums starp blakus maju kura ir internets ir aptuveni 4 metri, par vadu gan jau varetu samaksat

W Wan 12.10.2010

Visdrīzāk Lattelecom maksā pārvaldniekam vai piedāvā viņam bezmaksas pakalpojumus lai nevienu citu provaideri nelaiž mājā iekšā.

K Kristya. 12.10.2010

nu nopērc rūteri un viss kruta.!

W Wan 12.10.2010

Waha, priekškam rūteris vajadzīgs ja nav provaidera normala mājā? :D

S specuks 17.03.2011

Pajauta savam nama apsaimniekotajam 100% dodu ka vins zinas kapec:))