www.sudzibas.lv Interlux Travel Nesamaksats lidojums - Interlux Travel

Smart Travel - Nesamaksats lidojums - Interlux Travel

Liga aperane-celo.lv, nesamaksāja operatoram Interlux par ceļojumu uz Spāniju-Malaga, iepriekšēja diena paziņo ka mēs nelidosim, jo Luk nav samaksāts, kantoris celo.lv atroda lačpleša-87, naudu vel nav atgriezusi aizbildinās pe Janiem, neuzkeraties uz šo darboni, policija jau iesniegti dokumenti, figurē sludina pa visu feisbuku. Parada palika—680 eiro uz visu sabojāja/.

Papildināts Agate SERZANTE UNDZE 25.06.2019

+371-29392923

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 26.06.2019

Cien.  Maija,
Pirmkārt mums ir ļoti žēl kā Jums sanāca tāda situācija ar  Jūsu ceļojumu.
Mēs pateicamies Jums par sniegto informāciju par tūrisma aģentūras  Smart Travel darbību. Mēs obligāti ņemsim vērā  Jūsu komentārus par notikušo situāciju kā arī protams izskatīsim  turpmāko sadarbību ar šo uzņēmumu.

Lai izvairītos no šādām situācijām nākotnē, lūdzu, veicat savas ceļojumu rezervācijas tieši caur mūsu mājas lapu www.interluxtravel.lv, vai tikai ar pārbaudītu ceļojumu aģentūru starpniecību.

Mēs būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu ceļojumos!

Ar cieņu,
Interlux Travel

K [email protected] 25.06.2019

Līga Aperāne arī mūs apkrāpusi saistībā ar ceļojumu uz Itāliju un Šveici, solot naudu atmaksāt pēc Jāņiem...Naudas summa ir 1480 eiro! Skumji, jo sabojāts atvaļinājums un uzticība ceļojumu firmām! Esiet uzmanīgi!