www.sudzibas.lv Interlux Travel Maldinoša programma

Interlux travel - Maldinoša programma

Firma izmanto maldinošu programmas aprakstu, lai liekas, ka programma ir piesātināta, bet īsteniba ekskursija ir uz pusdienu.
Https://interluxtravel.lv/tour/565/ruiny-koknesogo-zamka-gaizinkalns-Madona-cesvainskii-zamok
viens mazs mīnusiņš bija tas, ka papildus izdevumos minēts bija tikai samaksa par cēsvaines pili, bet īstenībā arī par Kokneses pildsdrupām bija jāpiemaksā. Bija ļoti daudz citi nepatīkami Sīkumi organizācijā, kas nepatīka, bet kurus nedomāju, ka ir speciāli jāapraksta, jo gādās arī citās aģentūrās.
Bet nepatiesīga informācija programmas aprakstā lika ļoti vīlties. Pēc apraksta Rīgā mums bija jābūt ap 22.00, bet bijām jau 20.00. Un īstenībā gides darbs beidzās jau ap 15, jo 15: 00 bija paredzētas pusdienas Madonā (kas nebija minēts) , pēc vēlešanas. Tā kā visi nevēlējas, tad parējiem bija brīvs laiks Madonā (ap 2.5 stundām) , pilsētā, kur pa īstam nav ko darīt. Īpaši svētdienā, kad daudz kas ciet. Programma gan ir minēts: ''ekskursijas laikā Madonā jums būs iespēja uzzināt, kā dzelzceļš ir saistīts ar šīs vietas attīstību, kāpēc madonu uzskata par Latvijas ziemas galvaspilsētu, redzēsim strūklakas un mīlestības gravu''. Nekādas ekskursijas Madonā īstenibā nebija (tur bija tikai bezjēdzīgi iztērēts brīvais laiks) . Un jāpiebilst, ka Madonas ''ekskursija'' bija par papildus 10 eur (kopā ar cēsvaini, kurai nebija vainas) kā ekskursijas paketes daļa.

21.09.2020

Atbilde no Interlux Travel Support Pārstāvja atbilde 22.09.2020

Labdien !
Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz faktu ,ka tūres sīks apraksts ir pieejams publiski mājas lapā , un tur ir norādīts , ka tūres cenā nav iekļautas ieejas biļetes gan Cesvaines pilī , gan arī Kokneses pilī . Ir arī norādītas ieejas biļešu cenas. Par Madonu , t.sk. dzelzceļu ,tā vēsturi mūsu gids stāstīja vēl autobusā, kad devāties uz šo pilsētu ,kā arī novadīja ekskursiju pa pilsētu . Raspektīvi laiks Madonā bija sadalīts sekojoši : 1,5 stundas – ekskursija, 40 min – laiks ieturēt pusdienas, 15 min – WC u.c. personīgām lietām. Mēs saprotam ,ka dažādiem cilvēkiem viedokļi par laiku ir viss dažādākie – vieniem ir par daudz laika , citiem par maz ,tas ir ļoti subjektīvi. Atgriešanas laiks Rīgā ir orientējošs, jo ta ir atkarīgs no daudziem faktoriem - laika apstākļiem, ceļu noslogotības un pašas tūristu grupas disciplīnas un dinamikas.

Ar cieņu
Interlux Travel

K

Vagons Komā 21.09.2020

Labak celot vienam, objektus meklet ar google maps un beigas vel ieraut 10 alinus. Ta ir briviba. Man nepatik sekot grupai un parasti garlaicigi klausities.