Interlux travel - Attieksme

Nevienam neiesaku ielasīties ar šo tūrisma kompāniju. Viss kārtībā būs līdz brīdim, kamēr neradīsies netipiski sarežģījumi. Kompānija jauna un darbinieki bez pieredzes, ja nemācēs atbildēt uz jautājumiem, tad sāks izvairīties. teiks, ka menedžeris ir izgājis, direktors saslimis vai klientu konsultants patreiz aizņemts. Tā arī atbildi neizdosies saņemt. Maršruti nav iebraukti, viss ceļojums paiet vai nu histēriski braucot vai kā pažarniekam skrienot pa pilsētu. Ceļojums ilga 7 dienas un tā laikā pirmā un pēdējā diena paredzēta lidojumam. Biļetes lidojumam tiek pirktas Ryanair, ne jau paši nodrošina čarteru. Mums bija gadījums, kad pēc ceļojuma nopirkšanas un naudas pārskaitīšanas, piezvana un pasaka, ka lidojums nebūs no Rīgas, bet no Viļņas. Tas tak ir nenormāli tās stundas vēl papildus kratoties autobusā uz un no Viļņas lidostas. Tas tak nav pakalpojums, kuru gribējām pirkt. Piecu dienu laik;a bija paredzētas ekskursijas katru dienu divās pilsētās, reāli 5 stundas brauc un 1, 5 stundas skrien putainu muti un beigās ieguvums nekāds. Nē, pilnīgi noteikti nē, neiesaku braukt ar šo kompāniju!

I irena 53 29.06.2017

Gribu padalīties par SIA INTERLUX Travel kompānijas piedāvātajiem ceļujumiem. Biju ceļujumā uz Šveici no 17.06-23.06.2017.g. Autobuss bija vecs un netīrs- brauciena laika bija nomainīti 5 autobusi, ekskursijas īsas, pārbraucieni gari. Grupa savākta no dažādām valstīm- Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas. Viss notiek tikai krievu valodā- gide latviešu valodu neparvalda. šoferi nepieklājīgi, autobusa salons bija netīrs, kondicionieris gandrīz nedarbojās, ņoi brauciena ieguvu tikai negatīvas emocijas. Nevienam neiesaku ceļot ar šo kompāniju. Pirms braukšanas un līguma noslēgšanas neviens nebrīdinājaka būs ceļotāji no dažādām valstīm.