AtrisinātaSia Interius / Logi, Durvis - Krāpšana

Pasūtīju durvis firmā INTERIUS oktobra sākumā2014g.,samaksāju avansu 210 euro,tagad ir 3.02.2015,nav ne durvju ne naudas.Uz telefona zvaniem neatbild.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.09.2019

Uzņēmuma Sia Interius / Logi, Durvis pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S sniegamusha 12.02.2015

Man tas pats... Es pasūtījumu veicu pagājušā gada decembrī. Ne miņas no durvīm - kā arī uz telefonu neatbild, - tomēr vienu reizi man atzvanīja un teica ka durvis - vēl esot Lietuvā ražošanā... Laiks iet - bet no firmas klusums... Avansā samaksāju 220 Eur...

S sniegamusha 12.02.2015

N niksv 18.01.2016

Эта фирма наверно всех кинула! мы заплатили аванс 210 евро и должны были поставить дверь в середине декабря-сегодня 18.01.2016г. и все телефоны молчат и двери НЕТ !!!!
Не связывайтесь с этой фирмой!

I Irina Malinovska 29.10.2019

У нас тоже самое - заплатили аванс 355 евро за балконные двери от фирмы SIA Interius - Labai mājai, теперь ни дверей, ни денег. На звонки никто не отвечает