Interflora.lv - Kraapshana

Pasutiju mammai dzimshanas diena rozaa rozi podinja, apsveikuma kartinju, auglu grozu un gardumu grozu, kopeja vertiba 144.00 €
Taatad, apsveikuma kartina vispar netika pievienota, par kuru atsevishki maksaju 3€ un dzejoli ieksha ieraxtiju.
Rozes vieta atnaca martinjrozes, vispar briesmigi.
Auglji nebija groza un viss bija apviitis.
Ananaas bija iemests gardumu kastee, kaste majas taisita, veca kurpju kaste. Yuk.
Kastes pildijums vispar neatbilst pasutijumam.
Vins lets un negarahigs. Vispar bezkvalitativi produkti.
Par to ko mamma sanema maximums vertiba 30€. Taa ir krapshana.

A aicis24 04.07.2020

Pa tādu mazu augļa grozu prasa 35€ tas ir kaut kas,bet ja ir muļķi kuri pērk,kapēc gan netirgot.Neapvainojies tikai.

M Madarinjap 04.07.2020

Ja naudas nav un pats nevari atljauties tad tu esi mulkis jo dzive noko sasniedzis nesi.
kompanija ir suds un nav ko savu knaabi bazt kur nevajag

L Latio Fox 04.07.2020

Mans pasuutiijums bija tikai par 50 eiro.Aarpraac, bail pat iedomaaties, ko sanems adresaats!

Vagons Komā 06.07.2020

Es par 5 eiro nopirku sev pilnu skapi ar šokoladi. Tas bija Maximā pēc lieldienām. Ēdu pec tam 2 nedēļas pa divām tāfelēm dienā.