www.sudzibas.lv Inter Kz Sia Dzīvokļu īre Lāču ielā 5

Inter Kz Sia - Dzīvokļu īre Lāču ielā 5

Vēlos brīdināt par dzīvokļu īrēšanu Lāču ielā 5. Īres maksa par vienistabas dzīvokli 50m2 bija 300 Eur/mēn, bet reāli ir tā, ka ziemā izmaksas par dzīvokli – īre + komunālie maksājumi sastāda jau astronomisku summu – 557,84 Eur (februāris), bet par jūnija mēnesi 497,42 Eur. Pakalpojumi, bez īres maksas, tiek mākslīgi apaudzēti ar dažādām neizprotamām izmaksām – karstā ūdens cirkulācija, ūdens uzsildīšana (arī vasarā) un pats karstais ūdens. Tā pat nebrīdinot tiek veiktas tarifu maiņas un skaidrojumi ir ļoti nepārliecinoši – ir veikts audits un atklātas kļūdas iepriekšējos aprēķinos, liftam beidzies garantijas termiņš un tagad esot jāmaksā par reālajiem pakalpojumiem utt. Tā pat ir jāmaksā par nesaņemtajiem pakalpojumiem – ūdens patēriņa starpība, kas būtu jāsedz pašiem īpašniekiem.
Tā pat gribu brīdināt par īres līguma laušanu, ja nebūsiet brīdinājuši 30 dienas iepriekš rakstiski (ne epastā) tad drošības naudu 300Eur Jums neatmaksās. Es brīdināju nedēļu iepriekš ar jautājumu – Vai tas, ka es tik vēlu brīdinu, radīs kādas problēmas – atbilde sekoja ka nē. Bet pie drošības naudas izmaksas, smaidīgi juriste A. Pankova kopā ar T. Sokolovu paziņo, ka atmaksās tikai pusi no drošības naudas, jo es esot bijis ļoti labs īrnieks un citiem drošības nauda vispār netiek apmaksāta.

donna b 24.09.2017

**Pakalpojumi, bez īres maksas, tiek mākslīgi apaudzēti ar dažādām neizprotamām izmaksām – karstā ūdens cirkulācija, ūdens uzsildīšana (arī vasarā) un pats karstais ūdens** - Sis izmaksas tiek ieklautas ires maksaa ari parastajiem dzivoklu ipasniekiem standarta dzivoklos. Piekritu ka saprast tas izmaksas gruti, bet pamegini nemaksat...

Oļegs Zatlers 24.09.2017

Ak jel kas par stulbeni. Laukjiem jadzivo zilupee.

Likumsargs 24.09.2017

Te var redzēt tipisku maldināšanu un apsaimniekotājs izmanto to savā labā!
Kas var man paskaidrot kāpēc tiek prasīta īres maksa, apsaimniekošanas izdevumi un kompensācija par NĪN?
Apsaimniekotājs iebāž kabatā 300 EUR! Vispār jau apsaimniekošanas maksai un kompensācijai par NĪN jābūt ierēķinātai īres maksā! Atsevišķi var būt tikai komunālie maksājumi.
Es jaum ieteiktu griezties pie kompetenta jurista ar īres līgumu, lai visu izskaidro!

A angarada1805 28.11.2017

Interesanti, kāda situācija ir tagad. Ir doma šajā namā īrēt dzīvokli.