www.sudzibas.lv [email protected] Darba iekartoshana

[email protected] - Darba iekartoshana

Esam latvieshu meitenes, kas bijaam caur [slēpt]@yess.lv starpniecibu uz darbu Niderlande-uz pukeem!!Atbraucot bijaam jau shokaa par iedoto dziives vietu-House unit-kas nozime-Guli konteeneraa!!!Uznemums-caur kuru stradajam-"Werkgroep.Nl"-Vienkarshi briesmas-naudu nemaksa-kavee, novelk par sofi-numuru, kas te ir par brivu, par MAAJU:))280eiro menesi-no katras!Attieksme vienkaarshi Graujosha!Un-ta ka braucam caur Ingunu-sudzejamies vinai, vieta saneemaam atbildes-"Ja kaut kas nepatiik-brauciet majas'', "Kur redziet te problemu?''utt!NEIESAKU, VISMAZ CAUR VINU KARTOTIES DARBAA-TIKSIET TAADAAS ZIEPEES, KA NEZINAASIET KAA TIKT MAAJAAS!!!

M m 23.04.2010

cik ta jus nopelnijat?

anglija karavanas ari nekada labaa dzivosjana

M m 23.04.2010

un nekur pie novaksjanas darbiem cilveki majas nedzivo isteniba. tas nu ir fakts

A Armands 25.04.2010

vai arii parasti 280 eiras par konteeneru jaamaksaa?

M m 26.04.2010

280 taa ir optimaalaa cena, tiesjaam. nekur nav leetaak.

T Tiesībsargs 28.04.2010

Ko tad jūs gribējāt! Aizbraucāt vergot uz citu valsti un vēl pretenzijas izvirzat!

D Didi 14.05.2010

V gorode za kvartiru 4 4eloveka platjat 250-300 euro.za takie budki dolzni bratj 35 euro v nedelju, a u nih eto stoit 280 v mesjac.Mne li4no oni vob6e ni4ego ne zaplatili i daze spfi nomer ne sdelali.prosto vikinuli i skazali edj domoj, daze ne pointeresovav6isj estj li u menja denjgi na dorogu.

Z Zobs 30.05.2010

Labak vienreiz ievelam PCTVL.
VIsi citi mus ir manijusi, mainijusi partijas un muld.
Tad varbut valsts atdzims.
Bez taa numura darbs ir nelegals, tapec ari algas nav.
Lai to numuru dabutu, vajag adresi.
Kaste nav adrese, ja kas.
Un, pilsetaas ir leti dzivokli.
Piemeram, telefonoperatore ar 1500EUR menesa algu dzivo kaa cilveks.
Domajiet, ko Jums tur prasa, cik prasa un domajiet.
Varbut soreiz ievelam PCTVL un punkts.
Agrak veleju citus, visi vienaadi neliesi.
Jus tik vaidat kaktos, balsojat par tiem klauniem ar tiem nosaukumiem un kunkstat, cik slikta latvija.
Dievs, Sveetii Latviju.

Z Z 31.05.2010

He, ja nav sakraats, ir bads klaat visiem.

S students 18.06.2010

varu teikt ka esmu arii caur so firmu, bet mums dziivosanas apstaakli ir normaaali-dziivojam normaalaa maajaa 9 cilveeki(mums ir 3 gulamistabas, 2 tualetes, viesistaba un virtuve)dziivosana apmierina vieniigi darba stundas nav taadas kaa soliija(40-60 stundaam nedeelaa)sonedeel piemeeram sanaaca tikai 26 stundas, bet parasti ir ap 30-35 stundaam...
straadaju darba agentuuraa special4u par kuru gan man nav sliktu ko teikt-alga vienmeer laikaa un var nemt avansu ja ir nepieciesams...vieniigi nenormaali kaitina un nevaru samierinaaties ar to ka tas holandietis kas ir Riiga(haarmens=Abrahams Wouters iebaaz normaalu naudu kabataa no muusu nopelniitaa katru [slēpt]@prasiijaam lielaaku algu-pielika eiro un teica ja kkas veel nepatiiik, lai brauc atpakal uz Latviju:(

V Vilks 24.06.2010

Nezinu ko te cepaties! Man pret sho kompaaniju nav nekaadu pretenziju! Straadaaju jau otro meenesi pie tomaatiem un esmu vairaak nekaa apmierinaats! Darba stunds videeji uz doto briidi sanaak pat vairaak nekaa gribeetos, jo gribas arii baudiit briivdienas, bet ko dariisi - jaastraadaa ir, jo veelaak kaa saka supervaizers, buus tikai - 38 stundas nedeeljaa. Algu maksaa laiciigi - viss oficiaali ( kompaanija ir gan nokaartojusi Sofi numuru, gan atveerusui bankas kontu). Latvijaa noteikti man pat sapnjos neraadiitos, ka sanjemu 1400 eiro lielu algu - gan brutto/ meenesii, bet sho algu es skaitu bez visaam virsstundaam. Dziivoju maaja ar visaam eertiibaam netaalu no savas darba vietas, istabaa esam 4 cilveeki. Uz darbu un uz maajaam braucam ar ritenjiem - pagaidaam esmu staraa! Mums ir paveicies gan ar dziives apstaakljiem, gan ar darbu vadiitaaju gan ar pashu darbu. Domaaju, ka noenkuroshos Niiderlandee uz tuvaakajiem pieciem gadiem noteikti.

C Chiviz 15.08.2010

Ari esmu atbraucis uz NL caur YESS. Nevaru sudzeties - man patik. Gribetos protams lielaku sadzives komfortu un varbut nedaudz lielaku algu, bet kopumaa ir OK. Algu sanemu laicigi un ar darba agenturu nav nekadu problemu.
Dzivojam forshaas - vasaras tipa majinaas, ar visaam ertibaam. Noklushana uz darbu tiek nodroshinata ar firmas transportu. Par ko nedelaa jamaksaa 15 euro. (loti normali).
Ja stradaa un ar atbildibas sajutu izturas pret darbu - tad ari attieksme no agenturas puses ir atbilstosha.
Tie kas chikst un vaimanaa - droshi vien ka to pashu, aktivi ir darijushi ari Latvijaa. Nu brauciet majaas ja jums tik loti sheit nepatik! Brauciet !
Man sheit patik un es noteikti palikshu NL:)

D Diego 07.12.2010

100% pievienojos meiteneem, caur Ingunu taa ir laika zaudeeshana...

A Aiga 11.12.2010

Cik daudz bija jāmaksā par darbā iekārtošanās pakalpojumiem caur šo agentūru?

I Imants 21.12.2010

Mēs ar vīru grībējam arī atrāsts darbu ar SIA "Info Džib" palidzību, caur Lianu un Ingunu, un kas sanāca? Liana it ka firmas parstave sež Merķeļa iela 11, kab.421, iekase naudu no tādiem "darba meklētājiem " kā mēs un it -ka sastada CV .Pēc tam viņa sūta pie Ingunas uz pārrunām. Inguna iedvesmo cilvekus uz piedavato darbu un novērš uzmanību no cilvēku aizdomam pret viņas ļaunajiem darbiem, ka izkrāpt naudu no cilvēkiem.Ta mēs 5 cilveki noklausījam viņas krašņo lekciju cik labi var nopelnīt. Bet tās bija četri mēneši atpakaļ un pēc ta laika neviena darba piedavajuma nav bijs.Gaidiet! mēs jums kaut kad var būt kaut ko sameklēsim un t.t.Naudu atpakaļ ne atdod vēl piedraud ar izrēķinašanos. Esiet piesardzīgi no Lianas un Ingunas!!!

R rolis 02.02.2011

neiesaku, inguuna ir gluma un meliiga starpniece zaudeesiet laiku un ceriibas taa arii neiistenosies, jo darba nebuus

Z Zinaida 02.02.2011

Intimuslugi-ve64 otli4naja, tolko v konteinere e64o ne probivala!