www.sudzibas.lv [email protected] Darbā iekārtošana

[email protected] - Darbā iekārtošana

Biju uz darba interviju, kurā tikos ar viņu iestādes bosu holandieti (uzņēmums nodarbojas ar ziedu vairumtirdzniecību, atrodas blakus Dienvidu tiltam uz Krasta ielas. Tika apsolīts darbs celtniecībā, minēts apuvenais izbraukšanas laiks. Tālāka kontaktēšanās bija paredzēta caur Īngūnu. Pēc sarunu analīzes varēja spriest, ka kundzīte veic dubulto spēli un mēģina izspiest kukuli no darba ņemēja. Tiku uzaicināts uz darba interviju atkārtoti, no šīs intervijas atteicos pamatodams to kā negodprātīgu attieksmi, ja darba devējs būtu vēlējies, tad sazvanītos personiski.

J

D Dina 23.02.2011

Vajag pārbaudīt, vai tā Ingūna ir saņēmusi licenci NVA par tiesībām iekārtot darbā. Iesniedz rakstisku sūdzību NVA-Rīgā K.Valdemāra ielā 38 k-1, 530.kabinetā tālr.67021815. Papildus inform.var saņemt zvanot pa NVA bezmaksas tālruni 80007700. Nevajag klusēt, jo es arī esmu cietusi no negodīga darbā iekārtotāja ārzemēs. Lai veicas!

J Jānis 27.02.2011

Aicinu arī visus Holandē nonākušos darba ņemējus, informēt, ka Latvijā par darbā iekārtošanu ņemta nauda, lai informē firmas īpašnieku, iesaku turēt gatavībā diktafonu, jo naudas pieprasīšana notiks mutiski. Un uzdrīkstēšanās uzaicināt jūs uz otreizējām un trešreizējām pārrunām būs mērķim likt jums sākt draudzēties ar galvu un piedāvāt kādu naudiņu. Uzmodināt ieņēmumu dienesta uzmanību šai gadījumā noteikti būs diezgan pagrūti, bet var mēģināt sazināties arī ar tiem. Manā praksē šī kundzīte bija tik ļoti aizrāvusies ar autoritātes mētāšanu, ka bija kļuvusi par lietpratēju celtniecības darbu specifikā. Nodarbinātības dienestu klerki nosūta simtiem cilvēku bez attiecīgā amata iemaņām.

D Dace 27.02.2011

Varu informēt, ka pret Holandē strādājošiem latviešiem tiek piekopta shēma "sliktais darbinieks". Šeit Latvijā samaksā naudu par darbā iekārtošanu, aizbrauc tur, pastrādā dažas dienas (nav nekādu aizrādījumu) un tad darba devejs atlaiž-it kā par sliktu darbu un jābrauc mājās (protams paliec mīnusos). Un tiek ņemti atkal jauni darbinieki šeit Latvijā, kuri atkal maksā par darbā iekārtošanu...tas nav konkreti par Ingunu no yess, bet tas tā notiek (citā labi zināmā firmā). Cietušajiem vajag beidzot apvienoties un to "bezpriģelu" apkarot...

T ToDace 27.02.2011

Un ko jūs, baltie nēģeri vispār iedomājaties, pravas kačāt?Ņeviens sevi cienošs ārzemnieks jums vairs algu nemaksās, jo jūs sevi esat pierādījuši kā pēdējie salašņas, kurus pašu valdība ir izdrāzusi plikus un nabagus.

D Dace 28.02.2011

Anonīmais komentētāj!!! Tavai agresijai nav robežu-katru dienu kautko bezsakarā komentē un visus sauc par baltajiem nēģeriem.Kāda ir Tava ādas krāsa?

Z Zinaida 01.03.2011

Ezzaite v derevnu navoz kopat6

I ieva 04.03.2011

braucu caur ingunu un viss ir kartibā. strā'daju jau kops pag, gada maija un viss seit ir atkarigs tikai un vienigi no mums pašiem-darba nemejiem, jo inguna jusu vietā nevaks ne tomatus, ne strādās celtinieciba ne kur citā darba vietā.

O otto 03.04.2011

inguun nevajag sevi aizstaaveet sleepjoties zem citiem vaardiem :D

G Gunita 14.04.2011

Nezinu, man aizvien vairāk liekas, ka tā ir taisnība, tie kas nekad nav gribējuši strādāt te Latvijā un allaž ir gausušies par grūtībām, tādiem silti iesaku sēdēt un čīkstēt tepat Latvijā, jo ja esi devies strādāt ārpuss Latvijas ir jābūt gatavam, ka būs jāstrādā +jāpierāda sevi, kas tu esi un ko tu vari!
Esmu no sirds pateicīga Ingūnai, par godīgu attieksmi pret savu darbu.
Mans vīrs ir apmierināts ar viņam piedāvāto darbu, šī bija iespēja sākt dzīvi no jauna un raudzīties nākotnē ar cerībām, jo ir vietas kur cilvēku novērtē pēc tā ko viņš māk un var izdarīt! Tiešām liels Tev paldies Ingūna!!!

G gera 19.04.2011

Ha, Inguuna atkal sev asti pucee :D tagad tjipa Gunita :D

S sakta 18.04.2013

Paldies par komentāriem... arī es tiku aicināta uz darba interviju, kurā jātiekas ar viņu iestādes bosu holandieti
ziedu vairumtirdzniecībā, bet kad zavnīju un vēlējos uzzināt ko sīkāk... viss kļuva ļoti aizdomīgi... ne papildus komentāri par kompāniju... ne par darba laikiem vai atalgojumu... savādi, kas tomēr lika būt piesardzīgai...