www.sudzibas.lv INGARS KRIEVIŅŠ ļaunprātīgs nemaksātājs

INGARS KRIEVIŅŠ - ļaunprātīgs nemaksātājs

Īpašnieks -saimnieks Ingars Krieviņš un viņa uzņēmumu vadītāja Arnita Stūriņa,kopš 2011.gada nav samaksājuši un atsakās maksāt SIA BALTEKO, par saņemto lucernas sēklu 600 latus,kura ir iesēta Ozolpils saimniecības,īpašniekam piederošajā Ratnieku laukā un kuru katru gadu vairākkārt nopļauj un baro lopus..Tēlo muļķus un nezinīšus .Krāpnieki un nelietīgi meļi.Tā kā nekad nesaistieties ar šiem necilvēkiem.Tur nemaksā arī darba algas,kaut viņi nosprāgtu ar visiem saviem lopiem,kā tas tur regulāri notiek, uz viņu meliem un pazemojumiem padarītu nelaimīgu cilvēku ciešanu pamata.Cilvēki tiek nepamatoti apmeloti,bez tam vēl safabricē un izdomā nez kādas zādzības,varētu padomāt,ka tur būtu ko zagt.Zog paši ko vien var nozagt,jo tur nav kas strādā un ar ko strādāt.

K

J ja? 15.11.2013

a Jūs vienu gadu pirmie aizbrauciet un pa kluso nopļaujiet :)