www.sudzibas.lv Inga Springe Nemāk nomāli strādāt kā žurnāliste

Inga Springe - Nemāk nomāli strādāt kā žurnāliste

Labdien! Man sauc Arnis Daniels Švēde.
Redzēju kā strādāja inga springe šausmas nemāka angļu valoda rakstī un latviešu valoda ar daudzām gramatiskā kļūdām meklē ienaidniekus nevis mieru pasaulē viņa meklē vatņikus tādas kroples vaidzētu nogalināt vai lielikt sihenē es satikšu iedošu pa muti viņai kad satikuši viņu Lietuvā vai jek kur citur.

Propogandiste. Par ko
maksā, to
atspoguļo. Citu viedoklis - nepareizs, tikai viņai pareizs. Vismaz rodas tāda sajūta par viņu, bet var būt es kļūdos.

S Samanta D. 11.01.2023

Hah, -2 . Nesaprotu ,kurš vel to naida kurinātāju aizstāv. Valstī viss kārtībā, kritizēt nedrīkst.

S Samanta D. 11.01.2023

bet nu tas tikai viedoklis

S Samanta D. 12.01.2023

O, cik daudz cilvēku,kas uzskata, ka Sprinģe sniedz tikai patiesu info! 😂 Nevienam nevar ticēt, Sprinģei var, haha, fanāti.

S Samanta D. 12.01.2023

Bet vispār labāk neliec šādu sūdzību,jo viedokļu karš te pavisam notiek.😄 Jūtīga tēma visiem.

Viņa pati iesūtīta no Amerikas vai taisītu bardaku

Domāju gan.

Kurš nu būtu runājis par gramatikas kļūdām. Neviena pareiza teikuma, katrs otrais vārds ar nepareizu locījumum, nav pat punktu, par komatiem, protams, nemaz nerunājot.

M Mixx 12.01.2023

Piekritu

Un kas tu tāds būtu? Viens no tiem vatņikiem, kuru viņa meklē?

M Mixx 12.01.2023

Tev tak čalīt sūdzības autor ar tā gramatika pieklibo un tik rupji par sievieti rakstīt par tevi policija iesniegumu var uzrakstīt

I ilrgjefiho 12.01.2023

Viņi ir meļu kantoris. Atceros kā viņi regulāri meloja par kovidu.

Kas ir viņi?

I ilrgjefiho 12.01.2023

Viņi, tas ir tas viņas meļu kantoris, kas regulāri meloja par kovidu. Nebūšu ne cik izbrīnīts, ja viņi tāpat melo par citiem jautājumiem, kā viņi meloja par kovidu. Aizmirsu kā sauc, kkāds re... bija

S Samanta D. 17.01.2023

Re Baltica, nosaukums ir.

Un kāda tad ir patiesība par covid?

I ilrgjefiho 12.01.2023

Kāds sakars meļu melošanas tēmai ar patiesību par covidu?
Patiesība par kovidu ir ļoti garš temats, kur jālasa oficiālos dokumentus, un jāpēta rezultātus.
Runa bija par meļu kantori, kas regulāri meloja. Piemēram, cik atceros, viņi meloja, ka nebūs obligāta vakcinācija armijā, ka nav plānu nevakcinētos nelaist veikalos, ka nav plānu ieviest vakcinācijas sertifikātus, un daudz kas cits, kas kā tagad mēs zinam, viss bija meli, nepatiesība

Viss skaidrs ar tevi, antivakseri "ilrgjefiho"

I ilrgjefiho 12.01.2023

1. Jā jā. Tos cilvēkus, kuri norādīja, ka tie meļi melo, tos cilvēkus tie meļi arī uzreiz sauca par antivakseriem.
2. Ko tu tur murgo? Es esmu vakcinēts pret kovidu. Tu neesi tik gudrs kā tev šķiet. Pārāk augstās domās esi par sevi.

Ja es meļu saucu par meļiem, norādot konkrētus melu piemērus, tas automātiski nenozīmē, ka esmu antivakseris. Par to aizdomāties, laikam, intelekta kapacintāte tev neļauj, klaun

@ilrgjefiho - Nekādus konkrētus "melu" piemērus tavos komentāros neredzēju.

I ilrgjefiho 13.01.2023

Es tak augstāk minēju konkrētus melu piemērus kā viņi meloja, ļoti mazu daļu..
Skatos tu galīgi esi kaunu un godu pazaudējis.
Cilvēks, kurš aizstāv meļus, kļūst par meļu padauzu

@ilrgjefiho, labāk tā nekā antivakseris un sazvērestību teoriju piekritējs.

Tie jau nav meli. Valdības pieņēmumi, ka laidīs veikalos nevakcinētos, nebūs sertifikāti utt., tie bija apgalvojumi, ņemot vērā esošo situāciju, bet laikam ejot saslimstība auga un bija jāpieņem kaut kādi mēri, lai to ierobežotu.
Un kas tev bija grūti to sertifikātu uzrādīt? Kur ir tava problēma?

E ElīnaM_M 12.01.2023

Kā pašam ar gramatiku? Vai arī pa muti gribi?

J Jānis Valks 12.01.2023

Visu cieņu Ingai Spriņģei, profesionāls darbs un kvalitatīva žurnālistika. Sūdzības autoram gan ir problēmas ar gramatiku un latviešu valodu. Vatņiki ir jāatmasko un jāizķer, kurš tam nepiekrīt iespējams pats ir vatņiks.

E epopejas_guru3 12.01.2023

Palasot komentārus, mazliet nonāk līdz secinājumam, ka jaunēklies pats ar sevi sarakstās. Vēl 2 lietotāji ir tieši tādā pašā intelektuālā līmenī, kā sūdzības autors.

S Samanta D. 17.01.2023

Un tev ir tas augstais IQ , ticet visām ziņām pēc kārtas, lai cik profesionālas tās būtu.?

E Edgars Berkovičs 12.01.2023

Būtu nu labāk paklusējis, pareizais atradies. Facebook par garlaicīgu palicis? Jeb smadzenes nodzēris esi galīgi? Sedi biksēs sprīdīt, ka pats nenoraujies no kada vatņika pa muti...

MacBeton 12.01.2023

Šitā deģenerātu lapele būs jāver ciet.

I ilrgjefiho 17.01.2023

Saskrēja meļu botu, viena komentāra armija. Piereģistrējās, lai iekakāt komentāru meļu atbalstam un šeit vairs nebūs redzami

S Samanta D. 17.01.2023

Tu ko, Sprinģe tak nekad "nemelo", atbalstu vajag. Tikai patiesas ziņas ;DDDD Reāli, redzu,ka 90% ir fani viņai, tad jau neko tur.