Infinity Fitness - Attieksme

Nelaipna attieksme no blondās meitenes recepcijā. Varētu pirms pieņemšanas darbā apmācīt cilvēkus kā jāsniedz pakalpojumi ar pozitīvu attieksmi, ka jāsasveicinās, jāatvadās, nevajag garderobes atslēdziņas nomest uz galda ar izvalbītām acīm. Tas viss veido sporta klubam reklāmu, un šajā gadījumā tā nebija pozitīva.

J

N neKārtībnieks 07.04.2014

Iespējams viņai piemīt citi "talanti"

V valentins 45 09.04.2014

Pilnīgi piekrītu komentāram, jo esmu saskāries ar tādu pašu attieksmi no visa personāla!

N Neitrāls Novērotājs 13.04.2014

Piekrītu! Vienmēr saņemot vai nododot atslēdziņu rodas sajūta ka es nēsmu gaidīts klients, pārāk vēsa attieksme no personāla.
Izskatās, ka meitenes tikai par skaistām acīm pie darba tikušas.

K Kõrgemägi 18.05.2014

Sporta klubs sakarīgs, treneri arī labi - īpaši Maksims un Pēteris.
Var pievērt acis uz problēmām ar kondicionēšanas sistēmu.
Piekrītu iepriekšējiem komentētājiem par blondo jaunkundzi recepcijā - pastāvīgi neapmierināta :)

Tagad galvenais - ja tiek plānotas kluba darba laika maiņas, kluba vadība - LŪDZU ievietojiet aktualitātes kluba mājas lapā! Tur pat ir speciāla sadaļa.

Kālab to rakstu? Šodien 18. maijā (2014. gads) pie kluba durvīm uz kluba atvēršanas laiku bija sapulcējušies apm 7 cilvēki, kas nezināja, ka klubs "vasaras sezonā" svētdienās nestrādā. Par to vēstīja tikai neliela lapele pie kluba durvīm...

"Lielisks serviss"!

K Kalapatra 09.03.2016

Diemžēl tieši no Maksima laipnu attieksmi neredzēju. Biju pienākusi ar lūgumu aprunāties par programmas sastādīšanu un individuālajiem treniņiem. Teicās, ka pienāks treniņa laikā. Nekā... Pienācu pati vēl reizi. Atbilde tā pati: pienāks... Un atkal nekā. Rakstīju viņam, nekādas reakcijas... Laikam jau patstāvīgie klienti nav nepieciešami...

A Aija B 23.02.2016

Jā, tiešām personāla attieksme tiešām briesmīga - tādu nekur nebiju redzējis. Atļaujās par sīkumiem ķērkt uz klientiem. Vienīgā apkalpojošā iestāde kur ar personālu tiešām pretīgi kontaktēties - cik labi, ja būtu tikai automātiskā sistēma, kur novilki karti un dabūji atslēgu... Par darba laikiem arī interesanti - rakstīts ka strādā līdz 23:00, bet visiem klientiem jāiziet pa ārdurvīm 22:40, citādi bļauj kā aizkauti.