www.sudzibas.lv Inese Braže no Priekules Inese Braže nepamatoti bloķē citus kristiešus grupās.

Inese Braže no Priekules - Inese Braže nepamatoti bloķē citus kristiešus grupās.

Es pirms nedēļas pieteicos Ineses Bražes izveidotajā domu biedru grupā, lai varētu iepazīties ar citiem kristiešiem.
Taču pirms dienas, nepasmaidrojot iemeslu, Inese Braže mani domu biedru grupā bloķēja.
Tā ir cūciska rīcība.
Kā kristiete viņa tā rīkoties?
Būs jāinformē par to viņas draudzes mācītājs.

B Belle 01.07.2011

Taadi jau juus visi kristiesi esat:)Liekuli...
pretiiga suga

R rojs2 01.07.2011

Nu gan vienai nav ko darīt. Bloķēja un viss. Domubiedru grupā var darīt kā grib tās veidotājs.

R Raimonda 01.07.2011

Kristieši un baznīcā gājēji ir vieni liekuļi. Gan autore, gan arī tā Inese Braže. Abas vienādas kazas.

A Autorei 01.07.2011

A ko tur tanī domu grupā dod, ja tu tik ļoti pārdzīvo?

G Gunta 02.07.2011

Ko var gribēt no iedomīgajiem praviešiem? Raksti uz Priekules draudzi, sūdzies par šo vistu.

S SabīneUzule 02.07.2011

Lasot šo sūdzību, rodas sajūta, ka visi kristieši ir ļauni, asinskāri un varaskāri radījumi. Kā būtu, ja pats Dievs mums bloķētu pieeju Debesu Valstībai?

S satana 02.07.2011

Nāciet pie mums, kopā jautrāk!

R Raimonda 03.07.2011

Pamazgājiet vēl vairāk savu netīro veļu. Nevienam nevajag jūsu baznīcas un nevajag jūsu domubiedru grupas.
Ejiet ellē

V Vaoņodniece 03.07.2011

Es to Inesei Braži zinu. Lai nemētā no sevis kruto dāmu.
Es zinu viņas adresi. Internetā viņa var justies kruti. Taču, satiekot uz ielas, viņai būs dūša papēžos.
Es zinu, uz kuru draudzi viņa iet. Būs jāpasaka viņas mācītājam, kā viņa uzvedās internetā.
Ar cieņu - anonīmā no Vaiņodes.

L LelleBezMatiem 03.07.2011

nesapratu, par ko ir cepšanās - vaitad kristiešiem reliģija aizliedz bloķēt cilvekus domubiedru grupās???? :D

I Inga 06.07.2011

Manas draudzes mācītājs teica tā, ka bloķēt citu draudžu kristiešus ir grēks, jo tas ir nopietns šķērslis ekumēnismam. Vai tad jums patiktu, ka Vasarsvētku draudze karotu pret luterāņiem, vai otrādi?
Acīmredzot te notikusi izrēģināšanās tāpēc, ka laikam diskusijas autore bija no citas baznīcas.

T ToInga 06.07.2011

Domāju, ka laiks būtu sākt krusta karu, kurš stiprāks, tas noteiks savus domubiedrus.

I I.Kokina 06.07.2011

Kristieši vien parāda savu debilītisma pakāpi. Paši nevar atrisināt šo problēmu savā draudzē, bet plēšas te.
Es nepazīstu Inesi Braži, taču esmu dzirdējusi daudz sliktas lietas par kristiešu domu biedru grupām, ja grupas biedra viedokli nesakrīt ar Admina viedokli, tad biedrs tiek noblloķēts

B Bauskis 28.07.2011

Moš Brežīte nav dabūjusi kārtīgu metamo?
Lai brauc pie manis uz Bausku nopisties :D

E elizabethe 11.08.2011

Varētu būt arī cits iemesls - ir arī šāds viedoklis: "zenta krumholca=inese dreimane=ārpus lv dzīvojošs ar vajāšanas maniju slims cilvēks. ... šodien " un diemžēl tas ir fakts, ka dažu šai līdzīgu "sūdzību" autore, spriežot pēc ļoti daudziem parametriem ir viens un tas pats cilvēks un pēc tā nav jāspriež par visiem kristiešiem.

G goooooood 18.08.2011

Par piedoshanu esi dzirdejusi? Ists kristietis tachu neuzpushas un neapvainojas :)
Nu un kas tad ir ka izsledza no taas grupas? Varbut vinai ir iemesls.. varbut ari nav.
Ja loti velesies satikt kristieshus, tad atradisies tachu izeja.

V VeltaCīrule 28.09.2011

Zem nika Elizabethe slēpjas ārpus LV ar vajāšanas maniju slims vecis :D

M mja 18.05.2012

izskatas, ka trakonamam internets pieslegts. pseidokristieshi aktivizejushies :D