Inese Bramberga - Izkrāpj naudu

Krāpniece. Izkrāpj naudu no vīriešiem. Telo ka ir viņu draudzene un visu laiku prasa atsūtīt naudu. Viņas konta numurs lv76parx0022558300001. Neuzkeraties uz šo krāpnieci. Jau vairākas reizes taisījusi abortu. Veci padomājiet vai jums tas vajadzīgs. Mani pasu apkrāpa, visu laiku tēloja manu draudzeni bet tājā pat laika viņai bija cits draugs un viņam ari naudu prasīja.

J Janis kronbergs 22.03.2020

Inese Bramberga, zināma lieta par naudas izspiešanu. Ļoti pretìgs cilvēks. Veči, uzmanās, neuzķeras uz viņu. Cik zinu, divi bērni viņsi ir, bet tēvi ir nezināmi😬

J Ju1880 29.09.2020

Pats usķeros uz viņu! Divi bērni. Dzīvo Jelgavā! Asteru ielā 10. Jābrauc pie viņas ciemos un kārtīgi jārunā un viss! Viņai divi bērni. Kopā ar māsu dzīvo! Tai arī sīkie! Arī viena dzīvo! Baigā info man par vinju ir salasītā!

Kolta 05.04.2020

Pameta?

A Artūrs Dante 05.04.2020

Tas ir kaut kāds pisec ar šitiem pamuļķa vīriešiem, pats skaidri un gaiši uzraksta prasa, ne jau sita pa galvu un skaitija sev, bet prasa, attiecīgi tev ir izvēle dot vai nē, ja esi pamuļķis un skaiti tad manuprāt tev ir jāraksta sūdzība par savām smadzenēm ...

BondsBonds 05.04.2020

Tā notiek kad tēlo muļķi un meklē to kas tev nav lemts.

Man ir bijusi tieši tāda pati situācija, tikai nevis pats devu naudu, bet nozaga. Jūtu līdzi vecīt.