www.sudzibas.lv Inese Blūma - Podologs Attieksme un "Serviss"

Inese Blūma - Podologs - Attieksme un "Serviss"

Tā kā ārēji viss izskatās tīri un skaisti, gribēju pasūdzēties par podoloģi Inesi Blūmu, kura strādā VCA poliklīnikā "Aura", Purvciemā, Nīcgales 5, Rīgā. Pēc diagnozes man pienākās Valsts apmaksāts Podologs, saskaņā ar speciālista ieteikumu un Ģimenes ārsta izrakstītu nosūtījumu, četras reizes gadā, jeb vienu reizi ceturksnī! Parasti eju pie ļoti labas speciālistes, lai nekompromitētu, sauksim viņu par Elvitu! Viņa savu darbu pildīja vienkārši lieliski. Vienīgi uz vasaru viņai nebija (nez kāpēc?) pieejams Valsts apmaksāts pieraksts, pierakstījos pie Ineses Blūmas. Aizejot - viss sākās kā parasti - Reģistratūra, pamatojoties uz nosūtījumu, izraksta Valsts apmaksas talonu - apliecinājumu, ka Valsts pakalopojumu apmaksā, ieeju kabinetā. Iedodu papīrus - Inese kaut ko izmisīgi sāk pētīt kompī un saka - "Ja man neesot čūlas, tad man no Valsts pienākās tikai reizi vai divas gadā!", bet ar manu diagnozi, es lūk varot pie viņas nākt ar atlaidi - par 20€ (taj brīdī vēl nesapratu mājienu)! Es iebildu - bet pie Elvitas nebija problēmu, ir nosūtījums, ir Valsts apmaksas apliecinājums. Viņas atbilde - Nu ja Elvita grib strādāt par Velti, tad lai strādā! Ok(i), pārcietīsim, gala rezultātā, viņa man tikai apvīlēja pēdas un ar to viss izbeidzās - Elvita parasti man vēl pirkststarpas rūpīgi iztīra, ienadžus izgriež un vēl visu ko! Sliktākais ira tas, kad tagad Elvitai pazuda visi Valsts pieraksti un to nav vēl šobatldien! NEz ko tas varētu nozīmēt? Bet Inesei Blūmai lūk ira! Viņa redziet vienīgā, pieņem bērnus no 2.gadu vecuma!
Mans viedoklis - tādiem "speciālistiem" vajadzētu noņemt Valsts apmaksātās programmas kvotas - Ja grib par maksu - lai strādā, bet ja esi pieteikusies uz Valsts apmaksātu - lūdzu godprātīgi pildīt uzņemtās saistības un nepiedāvāt maksāt pat TO, ko izvēlos kā Valsts apmaksātu pakalpojumu!

E ELLIO 22.10.2020

Skumji,ka valsts sistēmas dēļ cieš gan pacients,gan podologs. Valsts atvēl podologam noteiktu summu,kas nemaz nenosedz, ne pašimaksu aparātam, instrumentiem un sterilizācijai. Daudzi tāpēc atsakās no Valsts programmām. Un pareizi dara,jo ar to, ko nopelna no valsts, nevar nomaksāt ne rēķinus, ne paēst.
Taču piekrītu,ka šajā gadījumā arī pacients nav ne pie kā vainīgs. Pakalpojums ir jāsaņem.