Inesa Potapenkova - "speciālists"

Cien. portāla apmeklētāji!Tiek meklēti visi cietušie pacienti no ginekologa Inesas Potapenkovas. Mēs esam profesionāla juristu kompānija, kura saņēma jau divus iesniegumus ar lūgumu palīdzēt atrisināt radušos situāciju.Mūsu klientes sūdzas, ka minētais speciālists pieprasa materiālu samaksu uz bezmaksas pakalpojumiem, ar latviski runājošu klientu komunicē tikai krievu valodā, kā arī vairākas reizes ir uzstādījusi nepareizu diagnozi, kura rezultātā klienti ir guvuši emocionālu un morālu kaitējumu, t.sk arī finansiālu!Tikai mēs kopā varēsim panākt taisnīgumu un godīgumu! Aicinām Jūs droši sazināties ar mums, norādot Jūsu vārdu,uzvārdu un tālruņa numuru un sūdzības tekstu uz [slēpt]@gmail.com vai personīgi ierodoties pie mums Brīvības ielā 55/2, Rīga,LV-1010, Latvija. Anonimitāte garantēta!

J Juriskapalidziba 01.06.2015

Paldies visiem pacientiem, kas iesūtīja informāciju par minēto "speciālistu". Atsaucība tiešām negaidīti liela!

O ozzoll 09.06.2015

Labs, krāpnieku skaits pieaug