www.sudzibas.lv Indi Nepamatotas izmaiņas ceļojumā

INDI - Nepamatotas izmaiņas ceļojumā

Labdien,
Vēlos ar Jums padalīties pieredzē ceļojumā ar autobusu uz Berlīni, Parīzi ar disneyland un Amsterdamu.
Kopumā ceļojums bija labs, jo Parīze pati pa sevi ir lieliska un pasakaina vieta.
Kad iegādājamies ceļojumu mums tika atsūtīts līgums ar ceļojuma datumu 10.07. – 17.07., bet nedēļu pirms izbraukšanas atnāca uz e – pastu norādījumi par ceļojumu, kur datums jau bija 10.07. – 16.07., tā arī neviens mums to nepaskaidroja! Aprakstā bija, ka visu diena tiek pavadīta Berlīne un nakšņošana Vācijā – realitāte, mēs 3h bijām Berlīnē un tad visu laiku pavadījām autobusā, braucām uz Beļģiju nakšņot. Parīzē mēs ieradāmies 3 dienā nevis no rīta, ka bija teikts aprakstā! Francija ir lieliska un aizmirsās, tās nelaimīgās 3h Berlīnē un garais ceļš. Pēc divām burvīgām dienām Parīzē devāmies uz disneyland, par ceļu no katra tika iekasēti 15 eiro, bet tie pēc kuriem, brauca pakaļ, kamēr pārējie atradās atrakciju parkā netika, kā to saprast? Tad mēs devāmies uz Amsterdamu, kurā mums bija jāpavada visa diena un jānakšņo, bet Amsterdamā mēs bijām arī 3 h. Par šim izmaiņām mūs neviens nebrīdināja! Esiet uzmanīgi ar šo tūrisma firmu INDI. Šī firma neizpilda visus pakalpojumus par, kuriem bija samaksāts.

D

INDI 24.07.2014

Diemžēl acīmredzot Jūs, kad noformējat braucienu caur internet –veikalu *celojumubode* sajūkat programmas. Jūs aprakstāt savā sūdzība neēsošo informāciju, to, kas nekad nebija un nevarēja būt mūsu programmā. Programma joprojām stāv interneta un viegli pārliecināties: ne pilna diena Berlīne un Amsterdama, ne no rīt iebraukšana Parīze, ne nakšņošana Amsterdama pēc eksk.- tas nekad nekur ne bija rakstīts programmā.Kā mēs varejam brīdināt Jus par izmaiņam, ja nekadas izmaiņas mēs nedarījam. Katrs vārds un katrs ekskursijas objekts ir reāls un viss bija izpildīts pilna apjoma. Berlīnē bija apskates eksk. ar vietējo gide, kā arī bija paredzēts, Amsterdama arī tas pats- bija paredzēta un izpildīta apskates ekskursija ar vietējo gide. Pēc Amst. eksk. mēs braucam nakšņot uz Poliju, ka arī bija rakstīts programmā. Programma eksistē jau 10 gadus. Un mēs labi zinām, kas ir iespējams un kas nē. Līdz Parīzei no Rīgas ir 2400 km un tik pat daudz atpakaļ, tāpēc loģiski, ka autobusa sanāk * pavadīt laiku*. Vienīgais Jūsu iebildums par tranzītviesnīcu nevis Vācijas teritorijā, bet Beļģijā, atbilst taisnībai. Bet tas ir tranzīt viesnīca no 23 līdz 8 rīt, un mēs varam mainīt uz līdzvertīgo viesnīcu, tas nekā neietekmēja programmas izpildei un it sevišķi Jūs dzīvojat Ibis Liege centre, no kuras visi ir sajūsmā.Prieks, ka Jums patika mūsu lielisks gids Parīze un brauciens kopumā. Savas saistības mēs vienmēr izpildam pilnībā, jau 22 gadus. Nākošreiz tomēr uzdodiet jautājumus konsultantiem, mums nav jautājumu, uz ko mēs nevaram Jums atbildēt. Katrs maršruts ir zināms pa stūndam, tāpēc pat pērkot internetā, ja ir kādi jautājumi, zvaniet vai rakstiet brauciena organizētajam un Jums nebūs nepamatotas vilišanas.