www.sudzibas.lv InCredit Group Krāpšāna, slikts serviss

AtrisinātaInCredit Group Līzinga kompānija - Krāpšāna, slikts serviss

10.12.18, samaksāju maksājumu divas reizes, rakstīju uz [slēpt]@incredit.lv, sanāca nelaipna runāšana un pēc kāda laika uzrakstīja, ka visa summa ir izmaksāta un nav neviena atvērta kredīta, kas jāmaksā un vēl ir pārmaksāti 31.60. Viena summa ir ņemta 26.06.17 150eur, otra 26.04.18 140eur. Kā tas var būt, ka vissi līgumi izmaksāti. Pēc laika parādīsies tie līgumi un summas arī ar parādu. Nosūtu failus, man visas vēstules arī ir, gribās visu mierīgi nokārtot.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta lote744 05.02.2019

Problemu atrisinājām,mierīgā pārrunā.

Ventilators 06.02.2019

jēziņ.. to tik kādam vajadzēja PDF failu, ko googlē tagad atradīs pie jums. Neatkarīgi ka esat lote744

Incredit 06.02.2019

Labdien!

Esam jau nosūtījuši lūgumu sūdzības.lv izņemt šos failus, jo sūdzības iesniedzējai (lote744), kaut kas neizdevās.

Ar cieņu
InCREDIT GROUP

L lote744 06.02.2019

Jūs nezināt,kā dzēst,pirmo reizi tāda lieta.