AtrisinātaInCredit Group - Labs darbinieks

Es atkal savukārt gribu paslavēt šī kantora darbinieku, diemžēl vārdu man neviens nevar nosaukt lai personīgi vai publiski pateiktos par sapratni, pretimnākšanu un pacietību. Tiešām milzīgs paldies tam cilvēkam kas ir saistīts ar manu kredītu. Vairāk tādus darbiniekus un cilvēkus mūsu valstī.

28.03.2019

Papildināts Sabīne Bah 29.03.2019

Telefona sarunā viss tika atrisināts.Paldies.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.04.2019

Uzņēmuma InCredit Group pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Pārdеvējs© 29.03.2019

Norakstīja parādu?

G Gooblins 29.03.2019

Viss elementārāk- piešķīla kredītu ,kad jau tā pilns ar vecajiem!

S Sabīne Bah 29.03.2019

Nebūt ne,ir cilvēcīga attieksme un pretīmnākšana.

Incredit 29.03.2019

Paldies, Sabīne! Mēs ļoti novērtējam Jūsu jaukos vārdus.

A AlEl 29.03.2019

Ir bijusi saistība ar InCreditu, ļoti laipni cilvēki tur strādā. :)

Incredit 29.03.2019

Paldies, tā mums ir lieliska motivācija strādāt vēl labāk!

B BK 29.03.2019

Cik smieklīgi. Paši jau darbinieki, arī to raksta.

Incredit 29.03.2019

Jūs var pārsteigt, bet labi strādājot tiešām var iegūt uzticamus un pateicīgus klientus.
Novēlam arī Jums sev apkārt satikt tikai pateicīgus un pozitīvi domājušus cilvēkus!

A Artūrs Dante 29.03.2019

Es arī būtu laipns, ja kādam iedotu 10 Eur atpakaļ prasītu 100, es tiešām būtu ļoti laipns :))