AtrisinātaInCredit Group - Jūtos vīlies

Veicu pieteikumu caur Altero, nepieciešama summa bija 9000 eiro. Kurus man labprātīgi piedāvājās aizdot Incredit group, pagājuši ir 11 mēneši ar maksājumu summu 215.1 katru mēnesi samaksas datums līdz 19.15.11 biju veicis šī mēneša maksājumu, vakardien 20.11.20 vēlējos atdot visu summu kura uzrādijās 915Veicu pieteikumu caur altero, nepieciešama summa bija 9000 eiro. Kurus man labprātīgi piedāvājās aizdot incredit group, pagājuši ir 11 Mēneši ar maksājumu summu 215.1 katru mēnesi samaksas datums līdz 19.15.11 biju veicis šī mēneša maksājumu, vakardien 20.11.20 vēlējos atdot visu summu kura uzrādijās 9152.30 eiro tas nozīmē ka par gandrīz gadu neesmu nomaksājis pat vēl noformēšanu, bet ne tas ir sāpīgākais, veicu maksājumu 9000 jo tāds manam bankas kontam ir uzliktais limits, nodomāju ka pārējo samaksāšu nākošajā rītā, kas ir aptuveni tie 150 eiro, šorīt ienākot savā profilā lai nosegtu visu sastopu summu 302.90? ! Sazvanoties ar Gulbenes filiāli, viņi man paskaidro ka šie ir pieskaitīti jau nākamā mēneša procenti, uzdodot jautājumu vai tad tiešām par 2 dienām man ir jāmaksā tādi procenti, komentārus nespēja man sniegt.. Atbildot vienkārši ja jūs būtu nomaksājis līdz 19.11 tad procenti nebūtu jāmaksā.
Sarēķinot pamatsummu esmu atdevis 713.6 eiro
kopējā atmaksas summa 9900 eiro
9000 aizdevums + 900 noformēšana
atlikums uz 21.11.2020 302.90
saprastu ja es ar viņiem nebūtu sadarbojies un būtu bijuši kādi pārkāpumi no manas puses, šis ir 4 aizdevums kuru esmu maksājis regulāri, bet šoreiz atmaksas brīdī es jūtos pievilts no šīs kompānijas.ir sāpīgākais, veicu maksājumu 9000 jo tāds manam bankas kontam ir uzliktais limits, nodomāju ka pārējo samaksāšu nākošajā rītā, kas ir aptuveni tie 150 eiro, šorīt ienākot savā profilā lai nosegtu visu sastopu summu 302.90?! sazvanoties ar Gulbenes filiāli, viņi man paskaidro ka šie ir pieskaitīti jau nākamā mēneša procenti, uzdodot jautājumu vai tad tiešām par 2 dienām man ir jāmaksā tādi procenti, komentārus nespēja man sniegt.. atbildot vienkārši ja jūs būtu nomaksājis līdz 19.11 tad procenti nebūtu jāmaksā.
sarēķinot pamatsummu esmu atdevis 713.6 eiro
kopējā atmaksas summa 9900 eiro
9000 aizdevums + 900 noformēšana
atlikums uz 21.11.2020 302.90

21.11.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta andis1990 23.11.2020

Šī problēma tika atriaināta, vienojoties par gala atlikušo summu.

T Taisnīgums99 21.11.2020

Neko citu kaa lielus procentus no shaada veida kantoriem nevar gaidiit.

Kljuuda bija taa arii, ka Juus maksaajat pa daljaam, vienmer ir jaamaksaa visa summa vienaa maksaajumaa.

T Taisnīgums99 21.11.2020

P.S ja nebutu sudziba tad visdrizak ta summa (tie 300eur) tiktu labota.

D Dators01 23.11.2020

Kontiem nevar būt nekāds limits, ej uz banku, un skaiti kaut vai miljonu vienā reizē...
Un vispār ātrie aizdevumi nekad nepiekā laba nenoved...

S Sanita Kalna 21.01.2021
Laba atsauksme

Laba atsauksme! Pie visām sūdzībām klāt, vēlos piebilst... Nekad nav bijušas problēmas ar šo iestādi. Regulāri ņemu aizdevumus pie viņiem. Summas gan nav lielas, bet ja būs vajadzība, ņemšu noteikti vēl. Ir bijis, ka aizkavējās maksājums, un ir bijuši jautājumi. Zvanot arī vienmēr laipna atbildēšana un protams par kavētu maksājumu tiek izteikti stingri brīdinājumi. Bet pie durvīm neviens nestāv. Var piezvanīt un sarunāt. Kā arī izsniedz arī pietiekami ātri. Procenti, uzskatu, arī nav kosmiski. Iesaku.

S Sudzibas.lv Admin 21.01.2021

Incredit 21.01.2021

Sanita, pateicamies par labiem vārdiem. Prieks, ka novērtējiet mūsu darbu.

K kiel 31.05.2022

SVEIKI,

Iepazīstinu ar sevi Adriana Ķīle Esmu dzimusi Vācijā, esmu atraitne bez bērniem. Es atvainojos par sagādātajām neērtībām. Esmu savu pēdējo dienu sākumā, jo saskaņā ar mana ārsta diagnozi es slimoju ar vēzi terminālā fāzē un saskaņā ar mana notāra ziņojumu pēc manas nāves Francijas valsts gūs labumu no mana mantojuma, jo es to nedaru. man nav mantinieku, vēlos nodot jums mantojumu un šobrīd manā privātajā kontā ir bloķēta summa 998 200 eiro par:
Palīdzība cilvēkiem ar visa veida invaliditāti
palīdzība bāreņiem
Palīdzot atraitņiem un bērniem bez pajumtes, es pieņemu šādu lēmumu, jo man nav bērnu. Pilnvaroju izņemt 245 000 eiro un iztērēt tos savām personīgajām vajadzībām. Un jums ir man jāapsola, ka ar pārējo naudu jūs palīdzēsiet bērniem, kuriem tas ir nepieciešams, jo es lepojos ar šo ziedojumu. Ja ir interese, atbildiet uz manu privāto adresi: [slēpt]@gmail.com
Es novērtēju pozitīvu atbildi uz manu e-pastu.
Atvainojiet, ja mans e-pasts nonāca jūsu surogātpasta kastē, tā varētu būt servera kļūda. Jūsu atbilde radīs jaunu smaidu manā sejā.
LAI DIEVS TEVI SVĒTĪ

M miegsirlabs 27.08.2022

Vecais, vienmēr mēģini precizēt, informēt laicīgi... Datums ir datums...