www.sudzibas.lv Inbox.lv slikts serviss

Inbox.lv - slikts serviss

Cik daudz SPAMUS sūtisiet >? Katru dienu saņemu entos spamus un vel piedavajumus par nez kadu naudu pirkt Jusu premium lai vispar tos spamus nesanemtu. Baigi stulbi. Saprotu, ka tas ir Jusu bizness, bet no pateretaja viedokla tas ir superneerti, ka katru dienu pienak nenormāli daudz spam vēstuli, visādu bezjēdzīgu kreditēšanas piedāvājumu un vēl sazin kas tikai, lai Jus varetu dziivot zaļi. Lūdzu beigt

D

K Ksanzī 02.03.2020

Pilnīgi piekrītu! Tāda kaktu reklāmistiņu lapele,nevienam neiesaku vispār tur reģistrēties! Katru dienu pa 20 spam vēstulēm,atzīmē,ka bloķē un- nekas nemainās! Visi filtri pret spamu uzlikti un- katru dienu tās pašas adreses sūta to pašu spamu un inbox kaktu programmisti nabadziņi ir par stulbu,lai īstenotu paši savas piedāvātās funkcijas! Un uzpeldošā reklāma,omg,kaut viņi aizrītos paši ar to,lappuse "lēkā", kamēr visi mēsli uzpeld un tu pa to laiku nevari uzspiest,kur gribēji,jo visi reklāmmēsli vēl nav sastājušies vietās. Kauns par tādu servisu! Nožēloju,ka tur biju. Slēgšu kontu.