www.sudzibas.lv IMB - Īsta Mīlestība Gaida Domubiedru grupas administratoru nekorektā rīcība pret grupas biedriem.

IMB - Īsta Mīlestība Gaida - Domubiedru grupas administratoru nekorektā rīcība pret grupas biedriem.

Labdien. Gribētu es pasūdzēties par draugiem.lv domubiedru grupas ""Īsta Mīlestība Gaida"" administratoru cūcisko un nekorekto uzvedību pret domubiedru grupas biedriem.
Domubiedru grupas administratori:
Kristaps Lamsters
Daniels Mednis
Jānis Rencis
elina egle
uzvedas patiešām cūciski un nekorekti, netaisnīgi, grupas biedriem liekot brīdinājumus grupā bez jebkāda iemesla.
Grupas biedri netiek uzklausīti pēc lūgumiem noņemt brīdinājumus, vai atbloķēt grupā.

Pēc tam grupas biedri bez jebkāda brīdinājuma tiek bloķēti.
Pēc bloķēšanas grupā grupas biedri netiek atbloķēti.
Esmu šokēta, ka tā var nekrietni rīkoties kristieši.
Es ļoti ceru, ka Dievs uz Ziemassvētkiem domubiedru grupas administratoriem ieliks vietā pareizās smadzenes.
Ja būs cilvēcīga attieksme no administratoriem, tad arī grupas biedri izturētos saprotošāk pret administrāciju.

Ar cieņu Dace.

K Kristya. 22.12.2010

Tāpēc īstu mīlestību nevajag gaidīt internetā, bet reālajā pasaulē meklēt!

G Grauze 23.12.2010

Ko jūs tur ņematies?
Kristaps Lamsters ar prātu nedraudzējas.
Patīk šim aizskart kristiešus, bloķējot.
Novācis tādu administratoru komandu, kura nejēdz administrēt domubiedru grupu.
Daniels Mednis toč neprot administrēt grupu. Kad ienāk prātā, bloķē ārā no grupas.

I Inese 27.12.2010

Kristaps Lamsters ir vnk losis.

M mamma 09.01.2011

par ko atim geisleram uzblieza bridinajumu? tie admini vnk nenormali .

L luters 06.02.2011

Daniels Mednis ir totāls želejgalva.
Da nafig tādu kustību, ja admini nekā nejēdz tur darīt.

Z Zinaida 06.02.2011

4to za ljudi, bez interneta daze pojebatsja ne mogut!

L luters 06.02.2011

Kristaps Lamsters arī ir želejgalva

K katoliete 06.02.2011

Daniels mednis ir sīkpirdis, kurš mētā kruto pa internetu.
Spēlējoties, uzliek brīdinājumu.
Vairs tik kruts viņš nejustos, ja būtu jārunā ar aci pret aci.
Kristaps Lamsters ir tāds pats gļēvulis, kurš tāpat, zīdaiņa līmenī bloķē biedrus.

H Hariks 05.04.2011

Nāc, lūdzu pievienojies domubiedriem
ĪSTA MĪLESTĪBA GAIDA-- IR BEZ CENZūRAS. Runā, ko gribi, brīvi!!!
Viss par attiecībām, iepaziīšanos, problēmu risinājumi.