? ?? 24.07.2006

??? ?????? ?????, ??? ?? ????????.

K k 26.07.2006

Stulba? Iemacies latviski!

R R 27.07.2006

Ko jūs, krievi pavisam jau... ? Nēģeri, ķīnieši var iemācities latviešu valodu, bet jums ta ir milzu problema...

R RU-LV 29.08.2006

S klientom nado govoritj na tom jazike, na katorom emu udobnee! Esli konechno vi zainteresovani v klientax....

R rikj 08.09.2006

Paklau tupie krievi!!!Man nezkāpēc jūsu valoda ir tuva no 4 gadu vecuma, bet Jūs te dzīvojat n-tos gadus un nevarat iemācīties!Aizbrauciet uz Ameriku un pieprasiet, lai angliski runājošš zobārsts ar jums runā kā Jums ērtāk, redzēsiet ko teiks.

N nu ja 01.10.2006

Blins ,es pat Anglijā sapratu visu pie zobārstu, bet jūds te kr--ni cik gadus dzīvojat un IZLIEKATIES!, ka nesaprotat.To es esmu pārbaudījusi vairākkārtīgi.

J j 01.10.2006

Neejat!Sen zināms, ka latviešu ārsti ir kārtīgāki, kaut arī gadās pa kādai utei.Kultūras atšķirības.

M mari 08.10.2006

Neeee, nu vi latishi i tupizna, trandec...

L lkjjg 01.11.2006

To, ka stulbie krievi neprot latviski pierāda, ka tupi ir viņi nevis mēs latvieši, jo mēs jūsu krievu valodu zinam, bet jūs lubraki nē!!!

L Linda 13.11.2006

Saprot, tikai uzskata, ka elementāras lietas krievu tautības cilvēkiem. kuri dzīvo LV - ir jāmāk pateikt, vismaz sasveicināties!!!.... Tajā zobārstniecībā runā arī krieviski, lai pacients saprastu... loti laba attieksme pret pacientiem, kuri paši arī grib saprasties!!!... Lieliski ārsti - citur neiešu!!!!.... P.S. Un pāris uzpūtīgu cilvēku dēļ - tur klientūra un rinda tāpat ir liela!!!...

K Kajsa 05.03.2007

Mēs, latvieši vismaz esam inteliģenti, zinam daudzas valiodas, bet stulbie krievi ir kā cirvji, tikai krievu valodu vien prot. Nekas, lai vēl papriecājas, kamēr vēl ir dzīva vecāpaaudze latvieši, kuriem ir tolerance pret krieviem, kas neprot latviski, jaunā latviešu paaudze tādus ciest nevar un kad vairs pēc 20 - 30 gadiem neviens latvietis savā zemē principiāli nerunās krieviski, tad nāksies vai nu savāk parpalas un vākties uz to Krieviju, vai arī mēģināt kaut ko pa latviski izsvepstēt. Tad jau varbūt man te ir jāzina ķīniešu, vācu, franču un visas citas Eiropas un pasaules valodas, jo tikpatlab ķīnietis arī var atnāk pie zobārsta un viņam kā klientam varbūt ērtāk ir ja ar viņu runā ķīniski. Interesanti vai krievi savā krievijā runā tādā valodā kāklientam ērtāk? Šaubos.... viņi tikai prot badā skriet pa mežu, dzert šņabi un ēst čiekurus un vēl kādu apspirtotu balodi uzkost.

S skopulis 16.01.2009

da ju krievi esat idioti to vien tik makat ka igudrot jaunos lamuvardus dzert kautos smirdet un telot baigi gudros runajot sava tarakanu valoda..

V Vadims 21.02.2009

Lasot komentārus esmu šokā. Gandrīz visi latvieši kas raksta, ka krievi ir stulbi, kretīni un tamlīdzīgi, zemāk raksta ka latvieši ir kulturāli, inteliģenti un labi audzināti. Bet vai tad kulturāli un labi audzināti cilvēki, varētu pazemot un izteikt visādas rupjības citiem cilvēkiem.

V Vadims 21.02.2009

Nevaru saprast, kāda ir atšķirība, krievs vai latvietis??? Vai tad kādam no viņiem penis ir mazāks, vai četri pupi, vai kājas īsākas, vai varbūt smadzenes mazākas. Man gan liekas, ka mums latvijā ir problēmas ar tiem, kuri neciena cittautiešus, starp viņiem ir gan krievi, gan latvieši.

V Vadims 21.02.2009

Man kauns no krieviem, kuri apdirš latviesus, man kauns par latviešiem kuri apdirš krievus, man kauns par jums visiem!

I Iluminaats 06.11.2009

Man patiik shis zobaarsts! Un es citu nemaz neveelos! Un piekriitu visiem latvieshiem par to, ka krieviem sen jau bija laiks iemaacties LV valodu, nevis te puksteet! Atbrauc indietis un pusgada laikaa iemaacaas, dziivo te krievs tieshaam jau 70 gadus, bet nevar iemaaciities! KAUNS!!!

Z zanna 17.02.2010

es pati esmu krieviete, man ljoti patik Imants Svika zoobarsts es pie vinja no ogres braucu, ljoti labs arsts pie cita ne maz neiesu, lai vinam veicas!!!

J Jānis 05.10.2011

Cilvēks, kurš pats sevi ciena, iemācīsies valodu un visu cieņu tiem cittautiešiem, arī krieviem, kas iemācās latviešu valodu, jo MŪSU SENTĒVU zemē viņi ir ieradušies, dzīvo vai uzturās !!!

VISLIELĀKO CIEŅU tiem latviešiem, kas prot un ir iemācījušies SAVĀ ZEMĒ DZĪVODAMI krievu valodu tik labi, ka brīvi spēj sazināties tajā!!!

KAUNS pār visiem lecīgajiem URLĀM, kas no dzimšanas dzīvo Latvijā vai ilgāk par gadu un joprojām nespēj iemācīties latviešu valodu, un pēdējo kā attaisnojumu lietojot to aizbildināšanos, ka redz neesot vajadzīga tā latviešu valoda !!

Kam smadzenes ir par īsu, tas saka, ka nevajagot ikdienā, gana esot krievu apkārt,
kam smadzenes ir labi attīstītas - tas apgūst valodu tās vidē praktiski jau pirmo mēnešu laikā !!

URLU ŠAURPIERĪTES!!

Vienam latvietim te Latvijā dzīvojot, pasakiet, KAM, KĀDA VELNA PĒC, CIK BIEŽI VAJAG KRIEVU VALODU ??? KO ??? NEPATEIKSIET ???

Personīgi ļoti labi gan rakstiski, gan mutiski pārzinu krievu valodu, bet lietoju to labi, ja 1 reizi nedēļā, pie kam ES LATVIETIS TE SAVĀ TĒVU ZEMĒ, kur mātes valoda ir LATVIEŠU !!!

Jeb mēs latvieši esam pārdabiskas inteliģences radījumi ??
:D :D :D :D :D