Ilze Līkuma, Fonds " Smalkā pasaule ". - Krāpšana

Ilzei Līkumai vajadzētu nopietni izvērtēt savas spējas! Tā ir Krāpšana, ar Mirušo Dvēseļu izsaukšanu un Eņģeļu piesaukšanu. Aplami apgalvojumi par naudu, mīlestību, attiecībām. Ja ir cilvēki, kuriem nevajag ar šādām lietām nodarboties, tad tā noteikti ir Ilze Līkuma.

K

I Iveta Vilsone 15.10.2016

Interesanti, kāpēc šādi apgalvojumi tiek izteikti anonīmi? Ilzei Līkumai vajadzētu gan nopietni izvērtēt savas spējas, jo viņa ne tuvu tās izmanto pilnā apjomā, bet visam savs laiks, saprotu. Es pastāvīgi apmeklēju Ilzes vadītās nodarbības, man nav ne mazāko šaubu par to godprātību, Ja kas - mirušās dvēseles nekad nav izsauktas... bet es saprotu, ka daudziem ir vājš priekšstats par to visu, tā teikt bailēm lielas acis. Cilvēkiem noteikti vajag nodarboties ar naudu, mīlestību un attiecībām, katrs mācās pie tādiem skolotājiem, sadarbojas ar tādiem partneriem, kuri viņiem ir piemēroti.. kam Ilze, kam citi, pie tiem tad arī vajag doties.
Iveta Vilsone