Ilze Birkenfelde - Krāpniecība

Šis stāsts ir par VALSTS AMATPERSONU Ilzi Birkenfeldi, kas tikai papildina viņas krāpniecības vēsturi internetā. Kas ir Ilze Birkenfelde?Ilze ir korpulenta dāma, kurai patīk mānīties un maldināt, lai iegūtu papildus ienākumus, kā arī patīk izmantot dienesta telpas savu neganto melu īstenošanā. Ilze Birkenfelde strādā veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijā par juristi un viņa spēs apkrāpt jebkuru, kurš vēl mazliet tic valsts iestāžu darbam. Kā es iepazinos ar Ilzi Birkenfeldi?Es strādāju stabilā finanšu kompānija un tolaik uzzināju, ka mammai ir vēzis, tas ļoti ātri izplatījās un pēc vairākiem mēģinājumiem 2 gadu garumā izārstēt mammu, ārsti paziņoja, ka vienīgā iespēja izdzīvot ir medikamenta Sprycel Desantinib lietošana. Tolaik viens iepakojums maksāja tieši 3943 EUR par iepakojumu (20 dienu deva). Tas nozīmēja, ka man bija nepieciešami 47 316 EUR par 12 iepakojumiem, lai glābtu savas 42 gadus jaunās māmiņas dzīvību. Veselības Dienests zāļu apmaksu noraidīja, jo praksē Sprycel Desantinib neizmanto. Mans vadītājs (potenciālais apkrāptais) tolaik gribēja palīdzēt tāpēc pakonsultējās ar Ilzi Birkenfeldi, viņa tolaik konsultēja uzņēmumu dažādos juridiskos jautājumos. Protams, Ilze strādā medicīnas nozarē tāpēc solījās palīdzēt. Ilze Birkenfelde un viņas nežēlīgā krāpniecība.Ilzei bija perfekti apstākļi uzsākt savu krāpšanu, vadītāja rekomendēta un valsts dienesta telpu nodrošināta viņa paziņoja, ka viņai ir gali Veselības Dienestā. Viņa esot uzzinājusi, ka tiek atvērts jauns projekts, kura ietvaros paredzēts apmaksāt zāles slimniekam un pie reizes veikt pētījumu vai konkrētais medikaments spēj uzveikt slimību. Tādā veidā tiek nošauti divi zaķi ar vienu šāvienu - mamma saņem 100% zāļu apmaksu, bet Veselības Dienests veic pētījumu vai šīs zāles var iekļaut valsts apmaksājamo zāļu sarakstā. Tikai viens BET, jeb kā sākās krāpniecība?Visiem jau nevar palīdzēt tāpēc šis projekts tiek turēts nelielā slepenībā, bet viss ir kārtībā! Ilze pazīst citu valsts amatpersonu no Veselības Dienesta, kas ir atbildīgs par šo projektu. Vajagot samaksāt nelielu kukulīti 750 EUR apmērā, lai mammu iekļautu šajā projektā. Rezultātā Ilzīte izkrāpa 1800 EUR (Ilzes pakalpojumi, kukulis Mr. X no veselības ministrijas, dalības maksā par dokumentu noformēšanu projektā, u.tt) Atgādināšu, ka Ilze Birkenfelde ir VALSTS AMATPERSONA, kas šīs sarunas organizēja savās dienesta telpās un es biju izmisusi, jo man nebija 47 316 EUR zālēm, lai glābtu savu māmiņu. Tagad mana māmiņa ir mirusi, bet Ilze Birkenfelde turpina ciniski un nežēlīgi mānīties. Ilze apgalvo, ka dokumentu noformēšana aizkavējusies, Veselības Dienests nodarbojas ar naudas izsaimniekošanu, Veselības Ministija cenšas noslēpt faktus, Ilzei saslimis bērns, saslimusi viņa pati, auto cietis avārijā un tie ir tikai daži no aizbildinājumiem, kādēļ dokumenti netika noformēti. Ilze Birkenfelde gan nemānoties, apmānīta ir viņa pati un viņa nevēloties zaudēt savu amatu.Kāda ir patiesība?Visu šo stāstu Ilze izdomāja 8-9 mēnešus atpakaļ, kad es viņai iedevu naudu. Viņai šī naudas summa ļoti noderēja, jo bija Ziemassvētku laiks un nepieciešami papildus līdzekļi dāvanu iegādei. Tāpēc arī izdomāja nereālu projektu, kas bija perfekts scenārijs izmisušam cilvēkam. Tiešām žēļ, ka daļu naudas Ilze nenovirzīja servisam, kurš tā arī nav saņēmis samaksu par automašīnas remontu. Kādēļ es stāstu šo stāstu?Es vēlos pasargāt citus cilvēkus, kurus Ilze Birkenfelde nežēlīgi cenšas apkrāpt, un solīt veiksmīgu rezultātu tādā veidā graujot kāda cilvēka dzīvību, kāda cilvēka nervus un iespējams izmānot pēdējos līdzekļus. Turpinājums sekos jau pavisam citā līmenī!