Ilze Birkenfelde

Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki, viņu profesionālais un morālais līmenis, it sevišķi vadošo darbinieku vidū. Jautājums ir parasts, ko var gaidīt no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas juridiskās daļas, ja viņu vada Ilze Birkenfelde, kura viltīgi, bez remontdarbu apmaksas saņēma savu automašīnu Volvo V70 valsts numurs EZ 2285 un četru mēnešu laikā turpina barot autoservisa vadību ar solījumiem apmaksāt remontu. Ilgu laiku viņa piesedzās ar darba slodzi, to skaitā ar atrunām it kā bieži jābūt pie ministra. Vairākas reizes I.Birkenfelde braši informēja, ka jau esot ceļā ar naudu, bet dīvainu apstākļu dēļ viņai līdz šim neizdodas to īstenot. Nobeigumā viņa nolēma aizsargāties ar paskaidrojumu, ka viņai automašīnas remonta sākumā jau bija un tagad vel esot citi parādi. Interesanti ko tas nozīme, var būt mums viņai šo remontu bija jāveic pa velti? SORRY, bet mums vienkārši nebija zināms, ka no tādas amatpersonas nevar prasīt pakalpojuma apmaksu.

I

H Helvijs Stengrevics 24.05.2007

Šeit pieminētā persona Ilze Birkenfelde aizņēmās no manis naudu 2003.g.augustā uz trīs dienām un kā noprotat, līdz 2007.g.maijam šo summu tā arī nav atmaksājusi un nav pat centusies to izdarīt. Man pat ir tiesas spriedums ar izpildrakstu, ka viņai šī nauda man ir jāatmaksā, taču nekā....

A andris 16.03.2009

Šī, rakstā minētā kundze, vēl, joprojām, nodarbojas ar naudas aizņemšanos uz neatdošanu. Man tika piedāvāts "super" darījums- no sākuma jāiegulda noteikta summa, pēc tam pasakaina peļņa. Labi ka nepiekritu...Man zināmam cilvēkam paveicās mazāk- viņš viņai "iedeva" ap 20000 Ls...cerams, ka viņš "pārmācīs" šo dāmu vienreiz...

A andis 23.03.2009

Редкая сучка. Заняла у меня 1600 латов и ничего не отдала. Как я знаю работает она- Veselības un darbspēju Ekspertīzes ārstu valsts komisija, [slēpt]@vdeavk.gov.lv, tel.29400365. Жалею что сейчас не 90-ые года. Вывезти такую в лес...!!! Государство на ее стороне!!!

Mamma 23.03.2009

Nu moins kaut kas nedzirdets!

R Reinis 18.01.2010

Reti pretīgs cilvēks - jau pirmajā saskrē pa telefonu pa darba darīšanām (juriste Veselības un darbspēju Ekspertīzes ārstu valsts komisijā) tik ārkārtīgi nelaipna ..
Reāli nodarbojas ar mahinācijām iepirkumos lobējot sev "draudzīgākas" firmas un slēdzot nebūt ne par saimnieciski izdevīgākajām cenām.
Tur kāda kārtīga pārbaudīte tai tantei prasītos .. :)
Un slēpjams tur tajā iestādē laikam ir daudz kas, ne velti tie dīvainākie iepirkumi nez kāpēc šajā lapā nav atrodami:

J Johans 18.03.2013

Jā arī tagad es varu apstiprināt ka ši liekēde ir visai lepna un melīga, arī varētu teikt bravurīga, laikam kāds no politiķiem ar brūno svītru apenēs viņu drāž, tāpēc tik varena, bet gan laiku kaklu nolauzīs, tas ir fakts tādi ilgi nevelk. kas apmelo un ņirgājās par Cilvēkiem.

J Johans 18.03.2013