www.sudzibas.lv Ilva Filks Nekulturāls darba ņēmējs

Ilva Filks - Nekulturāls darba ņēmējs

Uzmanību - Rupjš Darba Ņēmējs Ilva Filks (Poruka) No Draugiem.lv
Ja meklē kulturālus, inteliģentus darbiniekus sadarbībai savam biznesam, šī dāma ir ārpus šīs kategorijas!

Pirms pieņem darbā - IZLASI KOMENTĀRUS šajā tēmas sarakstē, iespējams :

N

N NIMUS 18.02.2018

Ilva Filks acīmredzami no oda uztaisa ziloni! :D
Es NEKAD NEPIEŅEMTU DARBĀ šādus kandidātus jebkurā amatā, ja nu vienīgi lopkopībā! :D

Uzmetēju kantorīti pasūtīja... Tagad seko atriebība. Asssinis plūdīs!
Kurš nopietns darba devējs veic šāda tipa darba pārrunas elektroniski. Izskatās pēc lētas parfimērijas izplatītājas, kas meklē profesionālas "iesmērētājas".

Работяга 18.02.2018

Tipisks darbinieku pazemosanas limenis.
Man visas tadas sarunas bija... un vel talak, panemu lapu - tatad kada jusu pieredze jus sakat? Varu pilnigi apgalvot ka ta ir meslu kantoris jo tu vnk mekle darbu bet tevi pazemo ka perteki.. ja es varetu es visus uznemumus sudzibas lv ieliktu jo es vnk skraidiju un centos kaut kur iekartoties un nedomaju ka mani var ta pazemot!

A AlEl 18.02.2018

Jūs tiešām pārāk daudz jautājumus uzdodat

C critical thinker 19.02.2018

varbūt nav par daudz, bet tad varbūt daudz, bet uzreiz. citādi sanāk kaut kāda dāmu čatošanās

X xctaps 19.02.2018

Izkataas, ka jus pati neesat isti adekvaata ... Darba sludinajumaa nav nekadas infromacijas par darbu, cilvekam neko nepaskaidrojat, bet uzdodat juru ar mulkigiem jautajumiem. Kadel cilvekam jums butu kaut kas jastasta nemaz nezinot neko par potencialo darbu ?

Es Ilvas vieta verstos pret jums policija par neslavas celshanu.

Aigars31 22.02.2018

taas pukjiites un smaiļiki uzdzen nelabumu...