www.sudzibas.lv Ilona Matvejenko un Aivars Krumins Krāpšana kredīta izsniegšana

Ilona Matvejenko un Aivars Krumins - Krāpšana kredīta izsniegšana

Man bija vajadzīgs privāts kredīts, ieliku sludinājumuportālā SS.com, atsaucās divi, viens no viņiem Aivars Krūmiņš. Jā, varēs dabūt kredītu! Vispirms vajadzēja 12, tad 10,tad 15, tad atkal 13, tad 10, es pēdējo reizi viņu pārbaudīju un tad viņam atkal pietrūka 10! Man vienreiz pietika. Iesniedzu policijā iesniegumu, pec tam Krūmiņš solīja,ka būs,lai atsauc! VINA CINISMAM un NEGODIGUMAM ROBEŽU NAV un NEBŪS! Atsaucu, bet viņš ir KRAPNIEKS abi ar MATVEJENKO! Un pirmdien es iesniegšu iesniegumu atpakaļl! VIņš ar tādu CINISMU uzrakstīja: "Ko tā policijaman var izdarīt!
"Tā ir cilvēku KRĀPŠANA un MALDINĀŠANA un viņš tāds nav vienīgais Latvijā! SOS! Viņa telefona nr 29890967! es PROTAMS, PIEĻĀVU KRĀPNIECĪBAS RISKU pieredzeman ar tādiem ir! Neesmu no galīgi lētticīgāgala, bet tādiem kā KRŪMIŅŠ, MATVEJENKO NEDRĪKST UZTICĒTIES! LAI IZSKAN VIŅIEMNEGODS PA VISU LATVIJU,KĀDI VIŅI IR KRĀPNIEKI! vISAS KOPIJAS TIKSIESNIEGTAS KRIMINĀLPOLICIJĀ,LAI ATBILD PEC PILNAS PROGRAMMAS,GAN JAU ES NEESMU VIENĪGAIS UPURIS!

S Sandis Balodis 22.10.2018

Man ari ar viniem bija problems, vinai ir is ti meli un maldinataji.

L Laurinna83 14.02.2019

Un kā jums beidzās šīs problēmas ar viņiem, jo šķiet ka es arī esmu apkrāpta.

S Sandis Balodis 14.02.2019

Kautkā izlūdzos paldies dievam. Bet ļoti bija kautko panākt. Lūdzos var teikt mēnesī. Draudeju u.tt. Kad atgriezā naudu vēl pa teica un kadi mēs esam krāpnieki. Naudu jums atgriezām

L Laurinna83 14.02.2019

Es arī draudu, bet nju jau grib tikties ar mani, kredītu nevarot pārskaitīt jo esot ķibele ar bankas limitu

Z [email protected] 14.02.2019

Labdien! TĀDIEM NEVAJAG LŪGTIES PA TAISNO UZ KRIMINĀLPOLICIJU PROM! CIETUMĀ IR VIŅU ĪSTA VIETA PAR CILVĒKU KRĀPŠANU UN MALDINĀŠANU! UN NAV VIŅIEM ATTAISNOJUMA NEKĀDA, PAR NE CILVĒKU LABTICĪBA!

Jā, tieši to arī darīšu