www.sudzibas.lv Ilguciems namu parvaldevalde Bezkoda drošibas sistemas ar domofonu uzstādīšana

Ilguciems namu parvaldevalde - Bezkoda drošibas sistemas ar domofonu uzstādīšana

Установка домофона без согласия все жильцов проживающих в данном подъезде. 8 квартир дали согласия остальные 7 не согласны, звонили в домоуправление, там заявили что если дают согласие 51% жильцов то установка будет поизведена и оплата будет высталена всем не уплатившим в счете за комунальные услуги, согласно заключенного договора с домоуправлением и данной sia eurostandart. У нас согласия на заключение данного договора не спрашивали. Когда устанавливали нам металлическую дверь на подъезд собирали подписи у всех жильцов проживающих в данном подъезде. Так почему сейчас требуеться только 51 процент согласных, а остальные жильцы как будут попадать к себе в квартиру?

T tututu 24.02.2010

Es būtu laimīga, ja mums uzstādītu dzelzs durvis ar domofonu!!! Riebjas tie urļiki, kas pa naktīm tusē mūsu kāpņu telpā

Z Zane 24.02.2010

Tā jau ir tāda ekstra, par kuru nav jāmaksā tiem, kam tāds domofons nav vajadzīgs. Ja pie cilvēka nāk tikai savējie, kas zina ieejas kodu durvīm, ja tāds ir, tad tāds domofons nav vajadzīgs. Tāds vajadzīgs firmām, kur nāk dažādi cilvēki, kas nezina durvju kodu. Ja būs domofons, tad katrs, kas gribēs kaut vai paākstīties, zvanīs uz Jūsu dzīvokli no lejas, un Jūs tik varēsit celt to klausuli dzīvoklī. Turklāt, ja kāds Jums ārā to aparātu sabojās, Jūs paši maksāsit un tā līdz bezgalībai. Iesaku rakstīt iesniegumu namu pārvaldei un Rīgas domei. Ja tomēr viss notiek, tad vajag vērsties tiesā.

Z Zane 24.02.2010

Starp citu, saskaņā ar likumu "Par dzīvokļa īpašumu", lai lemtu par derīgo izdevumu veikšanu, kas būtu tas pats domofons, tas ir jālemj dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē, nevis tā, ka kāda firmele savāc parkstiņus. Namu pārvaldei, ja dzīvokļu īpašnieki nav to pienācīgi pilnvarojuši, nav tiesību slēgt līgumu par domofona uzstādīšanu, kā rezultātā likt maksāt arī tiem, kas nepiekrita. Tā kā tas būtu derīgais izdevums, tad, kas nemaksā, tas to arī nelieto. To paredz lik.Par dzīv. īpašumu. Tātad ir jānodrošina iespēja, ka lieto un maksā tie, kas to izvēlējušies, bet pārējie bez jebkādām problēmām dzīvo tālāk. Ja, piem., nebūs ievērota likumā noteiktā lēmuma pieņemšanas kārtība, tad var celt prasību par līguma atzīšanu par spēkā neesošu no tā noslēgšanas, tā kā saistības uzņēmusies persona, kam nav atbilstoša pilnvarojuma, kā arī prasīt atlīdzināt visus ar to nodarītos zaudējumus, t.sk. atjaunot sākotnējo stāvokli. Ja saņemsit rēķinā aprēķinu par domofonu, apstrīdiet to vispirms apsaimniekotājam.

A Armands 24.02.2010

Zakon ob imushistve kvartir govorit, ... chtobi proizvoditj nuzhnije raboti, trebuetsa soglasie 51% vladeljcev kvartir. O tokih rabotah mozhno sozivatj sobranjije, ili sobiratj podpisi v individualjnom porjadke( podpisivatj dolzhni imenno vladeljci kvartir ili ih upolnomochennije ), eslji tokoi variant predusmotren ustavom. Dazhe eslji v vashem sluchae 7 kvartir ( a eto menshenstvo )budut protiv, im vsjorovno pridjotsa platitj.
Pravda chtobi konkretno datj sovet, nado znatj vsju vashu situaciju, potomu chto nekotorie vshi neljzja zdelatj dazhe eslji budet eti 5 1% golosov - za.

J Juris 29.06.2010

Tagad jau Darzciema shie uzbazas. Scenarijs tas pats. Ko darit, ja jau ir parakstits, bet grib atsaukt parakstu?

W wtf 07.02.2012

Patiesiba ir jagriezas pie attiecigajam instancem, jo ir ielikti kjip tie plastmasas logi, bet gar viniem laiz ieksa augstumu un salst, ka ari treptelpa mums ir briesmiga stavokli un normalas durvis joprojam nav ieliktas. Kur tad paliek visa ta nauda, kura tiek maksata namu parvaldei?

W wtf 07.02.2012

L LidijaGulbe 12.08.2014

Civillikuma pants Nr 865 skan, , Kādai lietai taisītie izdevumi ir vai nu nepieciešami ar kuriem pasu tās būtibu uztur vai aizsarga no pilnigas boja ejas, sabrukumma vai izpostījuma,
vai derīgie, kas uzlabo lietu, un proti, pavairo ienākumus no tās,
vai beidzot, greznuma izdevumi, kas padara to tikai ērtāku, patīķamāku vai daiļākU, ,
Namu pārvaldes ignorē mūsu tiesības.Likums par dzīvokļa īpašumuu neregule izdevumuus par greznumiem. Tiesvedība civillietās notiek pēc valsts Civillikuma.
Nekādi 75 vai 51 %, ko pretlikumīgi pielieto praksē šobrīd uzstādot domofonus.
Domofons ir greznuma lieta, kas nepavairo nekādus ienākumu.
Likuma izpratnē, tie nav derīgie izdevumi.