Iļģuciema bibliotēka - Nepatīkama attieksme

Vienmēr visās bibliotēkās, kuras esmu apmeklējusi, esmu jutusies omulīgi, jo saņēmu pieklājīgu un korektu uzvedību, attieksmi no darbinieku puses. Bet šodien, apmeklējot Iļģuciema bibliotēku, izgāju no tās ar ļoti nepatīkamu sajūtu, jo, nepietiekot ar to, ka, palūdzot atrast konkrēto grāmatu, tā nestāvēja tur, kur tai ir jāstāv, viena no bibliotekārēm man vēl sāka uzspiest sakārtot grāmatplauktus, jo pēc viņas teiktā "grāmatām ir jāstāv taisni, nevis ieslīpi". Biju šokā, jo nekad nevienā bibliotēkā šādu šķietami sīkumainu, taču jūtami nepatīkamu situāciju neesmu piedzīvojusi. Grāmatas jau sākumā stāvēja slīpi un, kamēr viena no bibliotekārēm palīdzēja atrast manis meklēto, otra sieviete vienkārši pārsteidza mani ar šādu uzvedību. Kad atbildēju, ka es tiem konkrētajiem plauktiem pat nepieskāros un ka tur jau sākumā grāmatas tā stāvēja, sieviete sāka ar mani bez maz vai strīdēties. Pēc šāda maznozīmīga starpgadījuma, man vairs vispār nav vēlēšanās apmeklēt šo bibliotēku, jo tajā vērojama tik nekorekta darbinieku attieksme. Par kārtību bibliotēkā ir jāatbild bibliotekāram, nevis jājūtas slikti apmeklētājam.

O Otis 05.09.2019

Stāsts par pusmūža bibliotekārēm ar kaķi. Visi jaunieši narkomāni. Visi vīrieši c*****. Visi citi vainīgi pie viņas dzīves problēmām, tāpēc kaut kā jāieriebj vai jācenšās jebkura cita cilvēka katra diena sabojāt kaut par 1% (hihihi)

Nākošreiz pajautā, kur ir kādi publiski lasāmi, redzami noteikumi par to kā jāstāv grāmatām. Ja tādu nav , tad bez sirdsapziņas pārmetumiem vari teikt, lai pati dara savu darbu. Savādāk... es nesaprotu ar ko gan citu viņām tur nodarboties? Kādi pienākumi ir bibliotekārēm? (hihihi)

T tumšā_šokolāde 05.09.2019

Tiešām, nākamreiz tā būs jāizdara:D Piekrītu Tev, paldies:)

really? 05.09.2019

aizej gan otrreiz un samekle paspalidzibas gramatu plauktu, dzivee noderes!

T tumšā_šokolāde 05.09.2019

Paldies!:)