www.sudzibas.lv IKI briesmiga apkalposana

IKI - briesmiga apkalposana

Aizeju es uz "Iki" veikalu iepirkties. Savacu visas vajadzigas preces un pieejupie kasaes. Lidz sim bridim bija viss kartiba. Iedodu es sava teva kreditkarti, lai nomaksatu pirkumu un peksi izsauc apsardzi pasaka, ka taa nav mana kreditkarte un savaac to... Vai nav lieliski!!! Es vnk soka tur pie kases stavu. Labi izdomaju uzradit savus dokumentus, lai tomer to dabutu atpakal(uzradodt to ka es esmu vina meita), bet man pasaka, ka tas tikai bus, kad taas ipasnieks ieradisies pec kartes un kad es dokumentus radiju izskatijas ta itka viniem ir pie vienas vietas tas, ka es tur censos. Labi ka man bija lidzi sava nauda un ka mans tevs vareja iet kaut ari bija slims. Vinam vajdzeja atpusties majas un atlabt. Vispar bija sajuta kaa zaglim- drausmas(visi uz tevi skatas-morali sagandeeja dienu)!!! NEKAD VAIRS NESPERSU SAVU KAAJU TAJA VEIKALA!!!

E

I Inka 24.03.2010

Kaut ko tik stulbu sen nebiju dzirdējusi! Kā var iedomāties norēķināties ar citas personas kredītkarti un vēl būt šokā par to? Varbūt tēvs nemaz nezināja, ka tu to esi paņēmusi un vēlies iztērēt visu viņa naudu?

Z ZMARCART 24.03.2010

Enija, palasi bankas kartes lietošanas noteikumus. Karti aizliegts nodot lietošanā trešajām personām (un Tu tāda esi).

I Inesei 24.03.2010

Tas viss ir normala situacija, Jums nav nekadas tiesības reķinates ar svešu kreditkarti, tas venalga, ja ta ir Jusu tēva vai vira karte, un veikala darbinieki izdarija pilnigi pareizi.Un vispar ja Jusu tevs iedeva Jums savu karti Jums vajadzēja zinat PIN kodu, in venkarsi noņemt naudu bankomatā un iet veikalā.

B BM 24.03.2010

Nē, nu var izmantot tēva vai vīra karti - tad, kad banka izgatavo speciālo dublikātu pēc iesnieguma. Uz kartes paliek tās īpašnieka vārds-uzvārds, bet piederīgajam, kas to karti faktiski izmanto, jābūt līdzi speciālajam dokumentam. Bet te kāda tīne domā, ka var izmantot tēva karti tikai tādēļ, ka viņš ir viņas tēvs. Lieliskā loģika! Veikala darbiniekiem nav jāiedziļinās radniecīgās saitēs un citās jūsu ģimenes padarīšanās - jābūt dokumentam, kas apliecina tavas tiesības piederīgā karti izmantot, tā ir nauda, nevis jociņi!

M moonblazer 24.03.2010

Manuprāt, šī ir nepamatota sūdzība, kaut gan tas veikals nav nekas labs.

R rojs2 24.03.2010

Veikals tik tiešām nav nekāds labais, bet šajā gadījumā sūdzēties nav iemesla, maksāt drīkst tikai ar savu karti, nevis ar tēva, mātes, brāļa, vai trešās kāpņutelpas kaimiņa, kurš to nejauši atstājis bankomātā...

V vards 24.03.2010

Nu ko, Enija, saprati, ka neesi pārāk gudra? Nekas, šī mācība dzīvē noderēs. Ak jā, arī rakstīt derētu pamācīties, ja gribi tikt labākā darbā nekā par palīgstrādnieci tai pašā IKI...

K Kirstaps 24.03.2010

Tieši uzslavēt veikalu vajadzētu par tādu modrību, jo ne vienmēr salīdzina parakstus un klienta dzimumus. Sūdzība tiešām nav pamatota. Absurds - nerēķināties ar citas personas karti.

E Erps 28.04.2010

Šoks saprotams, bet nu tik daudz jau vajadzēja saprast, ka dodot karti, kas pieder vīrietim (pat vistuvākajam radiniekam) loģiska ir kasieres rīcība, jo personas nesakritība ir acīmredzama!!
Citreiz, ja ir šāda situācija vajag bankomātā noņemt kaut kādu naudas daudzumu un samaksāt skaidrā, tad nebūs šādu situāciju.