www.sudzibas.lv IKEA Slikts serviss

IKEA - Slikts serviss

Labdien,
šodien vēlējāmies nopirkt vitrīnu, kura ilgstoši nebija pieejama, bet šobrīd tieši bija veikalā. Samaksājām kasē un gājām saņemt mēbeli. Konstatējām, ka gabarīti neatbilst mūsu mašīnas iespējām un lūdzām, vai nevar nogādāt uz adresi ārpus Rīgas (4. Zonā kā bij rakstīts plakātā uz sienas) , bet mums pārdevējs dainis (un vēl arī pēteris) sāka stāstīt, ka tas ir ļoti dārgi un nezin, kad būs pieejams transports, kurš vispār braucot 1 x nedēļā un nevarot zināt, kad būs tā nākošā reize. Uz jautājumu vai nevar uzglabāt preci veikalā, kamēr mēs noorganizēsim citu transportu, saņēmām negatīvu atbildi. Finālā atteicāmies no preces un atguvām naudu. Secinājums ir sekojošs - labāk aizbraukt uz viļņu, iegādāties preci, samaksāt par atvešanu uz konkrētu adresi un saņemt vajadzīgajā laikā.

25.02.2019

Atbilde no IKEA Latvija Pārstāvja atbilde 27.02.2019

Labdien!

Paldies par sniegto atsauksmi! Minēto situāciju izrunājām ar darbiniekiem un atkārtoti apspriedām visus pakalpojumu procesus, lai vēl vairāk pilnveidotu iepirkšanās kvalitāti.

Rīgā un Rīgas apkaimē piegādes notiek katru dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 21.00, un ir iespēja izvēlēties sev tīkamāku piegādes laiku, attiecīgi plkst. 9.00–13.00, plkst. 13.00–17.00 vai plkst. 17.00–21.00. Par piegādi tajā pašā dienā iespējams vienoties, ja noformēt piegādi ierodaties ne vēlāk kā līdz plkst. 14.00. Ceturtajā zonā piegādes tiek veiktas reizi nedēļā, un attiecīgi pirmdien veiktais pirkums tiktu piegādāts ceturtdien.

Vienojoties par piegādes dienu (lai gan reģionālajiem sūtījumiem nav iespējams iepriekš noteikt precīzu ierašanās laiku), konkrētajā dienā piegādes darbinieki cenšas laicīgi paziņot par plānoto piegādes laiku. Pēc šāda principa darbojas arī IKEA veikals Viļņā.

Atvainojamies par piedzīvotajām neērtībām un ceram, ka Jūsu nākamā vizīte IKEA veikalā būs nesalīdzināmi patīkamāka.

Lai Jums patīkama diena!

Ar cieņu
IKEA Latvija komanda

Kolta 26.02.2019

Mājas neiedomājaties , ka vitrīna neietilps Jūsu mašīna? Vai braucat uz “buļi duļi”?

~ ~Lelde~ 26.02.2019

Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies PowerBall izlozē, kur Džekpots sasniedz 322 miljonus dolāru, https://goo.gl/DUcErU Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, vēl pirms Pavasara atnākšanas! Starp citu - neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu par Sindikāta taktiku.

Pārdеvējs© 26.02.2019

Gribi, zirga bibi?

really? 26.02.2019

Suudziba par to,ka pasiem balta lapa?
Neviens jau neliedza vienam sedet pie vitriinas un otram braukt un meklet transportu! Neviena IKEA veikala tapat vien neko neuzglaba,ar savu paakiskumu nevajag lielities un te fantazet kko,par to ka gribeetos!

RAMONA👀 26.02.2019

Nu labi, nolohojās ar savu auto, bet kur bij problēma vrikalam veikt piegādi. Kkā neatminos, ka citā veikalā piegāde būtu jāpiesaka. Ieej, nopērc, piegādā!

RAMONA👀 27.02.2019

Pašai tā nav gadījies, laikam esmu baigi veiksmīga! Bet iebilst Tev netaisos, ticēšu uz vārda!