www.sudzibas.lv IK Vinni Vienaldzība

IK Vinni - Vienaldzība

Interesē tikai nauda, kas notiks tālāk ar dzīvnieku viņai ir pilnīgi nospļauties! Pateicoties viņai zaudējām savu ģimenes mīluli sunīti. Tātad... Aizgājām pie viņas ar bumbuli uz ķepas, ar visu varu pierunāja ka jāoperē, tas esot audzējs, izoperējam, nosūtījām uz Rīgu 3 stadija ļaundabīgs. Pēc 9 mēnešiem atauga atpakaļ un sunītei strauji pasliktinājās veselība, sāka daudz dzert ūdeni, čurāt, pazuda ēstgrība, aizvedām pie cita vetārsta izrādijas dzemdē iekaisums steidzami jāoperē, piekritām jo nebija vairs variantu vai nu operèt vai nomirs. Daktere bija Šokā par tādu dakteres marinas ik vinni liepāja mežu ielā. 1. Par to ka operēja ārā bumbuli 2. Viņai uzreiz pie vienas narkozes bija jāizoperē arì dzemde, no viņa zināja ka otrreiz operēt var neizdoties glābt sunìtes dzīvību. Citēšu dakteres dažas vārdiem - aizejiet un iespļaujiet viņai sejā. Mūsu mìlulìtei operācijas laikā neizturēja sirsniņa.

I IK Vinni Support Pārstāvja atbilde 22.01.2018

Сienījamā Anonīmē Rakstītāj, īidzjūtu Jums, bet
1.Audzējas operēšana ir vispārpieņemta prakse.
2. Ļaundabīgā audzēja recidīvi tādā stadijā ir prognozējami un lielā varbutībā iespējami, demžel..
3. Es pilnībā noteikt ārstējot vienu slīmību, kādas vēl slīmibas nākotnē Jūsu dzīniekam būs, neesmu ekstrasens!
4 No mūsu klīnikas pēc manis veiktās operācijas suns aizgaja dzivs!
P.S. Dīvaini, Jūs mani vēl varetu apvainot par to, ka Zeme ir apaļa. Ja ārste Jums tā pateica, kā Jus to interpretejat, tad jāapšauba ši ārste kompetence!