www.sudzibas.lv Ik Noka обманщики

Ik Noka - обманщики

Обманывают насчет цен. Договорился насчет переделки руля на сумму 350 Лс. В конечном итоге запросили 500 Лс. Лишние 150 Лс это типа непредвиденные расходы. Бред какой то. Изоленту даже вписали в эти расходы. Мастера точно взяты с улицы. Работают очень некачественно. Делают одно, а портят другое. Никому не советую этот сервис.

S shmizok 09.03.2014

Ребята учатся делать и денег хотят побольше!Простите их!

S savka1980 09.03.2014

Учиться надо в школе. А на работе надо работать и работать на совесть. А хозяин этого сомнительного заведения вводит в заблуждение. Ну ничего., встретимся с ним в суде. Это дело принципа будет.

S shmizok 09.03.2014

Простите ребят! И судов не надо никаких! В церьковь наконец сходите!

R ramanbaran 27.08.2014

Profesionāli darbinieki.Pārbūvēja 2009 gada BMW. Cena protams ka atbilstoša 2000 eiro, bet šo urlu rakstīrajam nevaru piekrist.Kad slēdzām līgumu - līgumā bija rakstīts par papildus izdevumiem no 150 līdz 300 eiro.Vajag iemācīties latviski lasīt, tad problēmu nebūs.Galu galā izdevumi diezgan lieli.Cik jau optiskie vadi maksā ! Esmu apmierināts ar viņu darbu .Ātri un efetīgi.Jau taisu piekto automašīnu pie viņiem.Mani klienti pārdodot automašīnu nav sūdzējušies.Ja gribi nopelnīt tad attiecīgi arī maksā, bet tie idioti kas taisa priekš sevis 99 gada automašīnas līdz 2005 gadam ir vienkārši knauzeri.Kapeiciņu čirkātāji.
Reidziet kā dzīvē sanāk .Vēlies uzbūvēt no jauna automašīnu, bet lēti un labi taču nesanāk.Gribi lēti - dabūsi sliktu kvalitāti. Tad kad jūs pārdodiet automašīnu klientiem tad jūs taču viņiem nestāstat ka esat servisā pasūtījis pašu lētāko variantu, bet ir paldies Dievam sevisi kur uz lētumu neiziet, un taisa kvaletatīvi.
Vēlreiz paldies šim servisam.

R ramanbaran 27.08.2014

Būtu man atoserviss es nemaz šos čīkstuļus tur neapkalpotu.Pārtaisīt visu automašīnu kā rūpnīcā, un čīkstēt ka 500 eiro ir daudz.Pārsmieties var.Tas taču ir par velti.Rīgā bez 1000 eiro pat virsū neskatīsies.Nemaz pat runāt nesāks.

R ramanbaran 27.08.2014

Ne nu tik tiešām ! 150 lati esot bijuši par daudz! Hā ! hā ! hā !
Anglijā par kapeikām nopirka autiņu, un citam vēlas to pārdot par kosmosu neko neieguldot.
SAVKA Jūs esat krāpnieks.

zirgs_kamene 27.08.2014

Vēlreiz paldies šim servisam.

PALDDIES APAR TAVU STULBO PADOMU :d:d:DDDDD EGJINSTVAS MILJOTAJS :D::d IKAI VAR KRIVVUS PAZMEMOT dd:d:DD UZ NEKA CITA SMADZENJU ANV :d:DDDDD:d:d;D
TA KRIEVA VIETA ES BUTU SAPLISIS SHIM GALVU PAR PAZEMOSHANU l:d;d;D;DD
BRAUC UZ DONECKU, TU, KRIEVU NEMILOTAJS :d:D;dDD TUR TEV ATRI PARADIS, KA MILET :d:d;D MAKJ ROGJINU :d:d:DDDD

A Aud9i 29.09.2014

Lietotājs "ramanbaran" visdrīzāk ir viens no tā krūmu servisa īpašnieka padotajiem, kurus iespējams viņš ir seksuāli izmantojis (nav mana kompitence) un dancina pa to pagalmu. Neticiet šitiem suņa murgiem, ko viņš šeit raksta.

Es šajā servisā (drīzāk pritonā) pārbūvēju stūri 2007 gada auto un īsumā varu teikt:

Solīja termiņu ap 10 dienām, bet auto atpakaļ saņēmu pēc 2 mēnešiem un dažām dienām, Termiņi iespaidīgi!

Vienojāmies par cenu ap 1500 eiro +/- papildus papildus izmaksas. Gala summa bija 2500 eiro. Normāls 1000 eiro sadārdzinājums. Tas būtu sīkums, ja darbs nebūtu izdarīts pavirši un IEPIRKTAIS Komplekts nebūt nolietots mēsls no pilnīgi nolaistas automašīnhas. Es šeit pārbūvēju dārgu auto un maksāju dubultā (salīdzinājumā ar vidējo tirgus pārbūves cenu), bet saņēmu paviršu izdarītu darbu.

Jāpiebilst, ka pēc šī servisa stūres pārbūves viss nebeidzās. Daudzas lietas nācās pārtaisīt un pirkt klāt, jo pārbūve līdz galam nemaz nebija notikusi.

Nevienam neiesaku šos klaunus. Nebojājiet nervus un nevediet savu auto IK "Noka" telpās, jo šī servisa kvalitāte ir nekvalitāte.

Ja neticiet man, palasiet internetā cilvēku atsauksmes gan par stūres pārbūvi no labās uz kreiso, gan par servisa pakalpojumiem. Atsauksmes ir vairāku gadu garumā, kas izslēdz viena cilvēka rakstīšanu visās iespējamās vietās...

K Kaspars007 14.01.2015

Pilnīgi debīliķi strādā šajā "servisā" (ja to pat var nosaukt par servisu). Iedevu savam auto nomainīt pamata un klaņa šāles. Par to samaksāju 400 eur. Nobraucu 30 km un saliecās kloķene. Servisa aunu dēļ remonts uz 1200 EUR. Paši atteicās izlabot savu kļūdu un izjauktu auto nometa pagalmā. Gan jau drīz aizklapēsies šis kantoris ciet, jo nodota info gan PTAC un VID par nodokļu nemaksāšanu un servisa aktu un čeku neizsniegšanu. "Galvenais" mehāniķis vai apkopēja palīgs (nezinu ko viņš tur īsti dara) sūta vēl draudu sms.

S savka1980 15.01.2015

A mozhet hvatit etoj levoj kontore rabotatj.??? Nado odno obshee zajavlenie nakatatj. Kto soglasen.??

A Antireklama 14.08.2018

Jau ir i iesniegums mentos, gan tiesa vineeta, gan tiesu izpilditajs sutits.. Viniem poh

K Kaspars007 17.01.2015

Esmu par!

B birznieks 23.01.2015

šis viss izskatās pēc viena cilvēka rakstīta.Komentāri arī rakstīti pēc viena stila.Jā laikam pamatīgs konkurents ir tas serviss citiem.Vai teiksim kādam.
vismaz rakstot būtu nomainījuši stilu.Ja vismaz raksta par tehniskām lietām, tad vajadzētu arī zināt kaut kādus pamatus.Pēdējais komentārs vispār uzjautrina.Nomainīja šāles un salocījās kloķene.Nu vai nav stulbs paziņojums?Tātad varam secināt ka to rakstījis apkopējs.

L Lapiņu ģimene 03.02.2015

Jā, līgumā viņiem ir rakstīts ka papildus izdevumi var sasniegt 200 eiro.Mums papildus izdevumos bija 100 eiro, bet problēmu šeit nesaredzdzējām, jo atklāti viss bija izlasāms, un vis bija uzskatāms.Var jau būt ka kārtējo reizi krievs nemāk latviski lasīt un runāt.Tad gan viņam tā sliktāk.Tā jau var sev parakstīt arī nāves spriedumu.
Ja runājam par tēmu, tad autoserviss ļoti labs.

K Kaspars007 04.02.2015

Lapiņu ģimene speciāli uztaisija jaunu profilu, lai 3 tēmās uzslavētu šito ūķi. Izskatās, ka servisa īpašnieki ielī'duši tādos sūdos, ka nevar tikt ārā un klienti pazūd.

A Antireklama 14.08.2018

Nu netā ir šādi tadi komenti un nejau viens vien apkrapts

A aigarsmeimers 25.12.2016

Labdien.Esmu no Bauskas.Sludinājumu portālā SS,LV izlasīju sludinājumu ka šis kantoris veic visa veida auto remontdarbus Man bija nepieciešams restaurēt GAZ24 volgu auto tur nogādāju augustā solija,ka līdz zieassvētkiem būs gatava,no sākuma paprasīja priekšapmaksu 740eur pēctam paprasīja vēl 3000eur par ko protams nekādus čekus neisniedza.Tieši vienu dienu pirms Ziemassvētkiem aizbraucu pēc savas Volgas mašīna
stāvēja pusizjaukta takā šā sevrisa solijums netika izpildīts pat daļēji teicu ka savu Volgu vākšu prom uz ko servisa īpašnieks atbildēja ka man vēl jāmaksā 1800 eur protams es ateicos to darīt.Arī man ir savs princips tapēc pacentīšos patiesāties ar šo afēristu kantori.Nevienam neiesaku uzticēt savu auto šajā kantorī.Kas šeit rakstīts labs par šo kantori laikam raksta pats īpašnieks.

Tiesa bija?

в В 27.07.2017

За не зделанную работу не хотят возвращать деньги!

A Antireklama 14.08.2018

Un tiesa ari neko nevar izdarit. Itka vinnets, bet naudu neatdod un domaju ka neatdos, jo ja ta ir shema, tad dzekam ir plika pakala, lai nav ko nonemt.