www.sudzibas.lv IK Job Step, Airita Žuka IK Job Step, neticiet!!!!

IK Job Step, Airita Žuka - IK Job Step, neticiet!!!!

Sveiki, visi tie,kas interesējas vai grib braukt strādāt uz Lielbritāniju caur šo firmu IK JOB STEP, kura aģente ir Airita Žuka! Vēlos jums visiem pastāstīt savu stāstu, tad nu spriediet paši, sadarboties ar šo viltīgo cilvēku un firmu, vai tomēr nē!
Aizbraucām uz Rēzekni, piestās'tija pilnas ausis,par labu darba vietu Lielbritānijā, netālu no pilsētas Norwich, konkrēti - ferma ar nosaukumu Spring Farm, kur darbs siltumnīcās pie zemenēm, viss saistībā ar zemeņu stādu sagatavošanu, ražas novākšanu utt., zemenes audzē uz galdiem, darbs diezgan viegls.. nu ko,runāts, darīts.. bez jeb kādiem līgumiem, iedeva mums Airita tikai kaut kādu lapeli,kura nevienam nav vajadzīga., Tā nu mēs 1 pāris un mūsu draugs, samaksājām Airitai 265 eiro - katrs,par iekārtošanu darbā, atbraucām uz UK, un kas tad mūs sagaidīja..... viss izskatījas ne tik skaisti,kā dāma no aģentūras bija stāstījusi... Lūk,kā viss notika - Mūs sagaidīja,kāda dāma,jo priekšnieku nemaz svētdienā nebija.,uzreiz pateica,ka pārus vai meitenes tikai vajaga,tas nozīmē, ka mūsu draugam ir jābrauc prom... tika zvanīts uz firmu, Airita, brīnumainā kārtā,atbildēja uz telefona zvanu(viņu gandrīz neiespējami sazvanīt), protams,liedzās,teica,ka tas ir pārpratums, lai puisis paliek un gaida priekšniekus,ka viss nokārtosies, protams mūsu draugs aizbrauca uz Lv atpakaļ,jo paldies,Dievam, šoferītis ir Zelta cilvēks un vienkārši svešu cilvēku aizveda par velti uz Latviju... jo nevienam,jau tādas naudas nav,lai vizinātos par velti uz Angliju un atpakaļ... murgs... iedomājieties,kā justos jūs....
nākamajā dienā, satikām šefus, tie ir krievi,igauņi (grūti pateikt), viņi apstiprināja, ka Airita,tā ir izrīkojusies vairākkārt,un ka viņiem, diemžēl,puišus nevajaga...
sākām strādāt,sākumā apmācīja,dažas dienas saņēmām stundā 6.31 paundus, kas ir minimālā likme UK, pēc tam sākās gabaldarbs, ko Airita teica,ka pielīdzinās minimālajam,jo mazāk nemaz nevarot maksāt... kas arī bija meli,jo šeit, cilvēki pelni sākot no 2 paundi stundā un uz augšu,cik nu kurš var, lieki piebilst,ka visiem viens darbs nepadodas un cilvēki ir dažādi, tā ka sākumā arī nevar vēl piešauties.,ir bēdīgi....
dzīvošana ir ok, nets diezgan slikts, tā kā 2x padomājiet vai šurp braukt.. bez tam, par karavānu nedēļā atvelk 30 paundus, (ko arī teica Airita) Taču Airita nepateica,ka vēl jāmaksā 45 paundi uz visiem karavānas iedzīvotājiem par gāzi un atsevišķi par elektrību vēl...
šeit īpašnieki ,laikam ir angļi,bet viņiem nav ne jausmas,kas te notiek... jo maksā,kā patīk, līgumu nav, pierādīt neko mēs nevaram... jāstrādā ātri un kārtīgi,maksāt negrib...katrā ziņā ārvalstu menedžeri groza visu kā grib... bez tam Norwich atrodas apm 25 km attālumā no šīs fermas,un priekšniekiem ir vienalga,kā mums tikt uz veikalu un vai mums ir ko ēst, labi,ka ir cilvēki ar savām mašīnām,tad par nelielu naudiņu var sarunāt,ka aizved!
Īsumā,tas ir viss... neticiet aģentūrām!!! un pirms brauciet uz svešu valsti,pārziniet likumdošanu, mēs gan likumus nedaudz zinam,bet ne pietiekami, jo pierādīt neko nevaram, tātad aizstāvēt savas tiesības arī nevaram!!! ak jā, Airita teica,ka sadarbojas ar Concordia (Uk firma lauksaimniecības darbos), bet Spring Farm ar to nav saistīta!
Lai jums visiem veicas! un neesiet muļķi, neļaujat, lai par jums smejas un jūs izmanto!!!

N neKārtībnieks 20.04.2014

Tātad jādomā 2reiz dēļ lēnā interneta pirms brauc uz Angliju, pareizi sapratu?? Kāds Rēzeknē bija internets?? Varbūt vajadzēja palikt??
Par maz mums to cirpēju latvijā, par maz

A anita.logina 21.04.2014

Nezinu, kas ir Airita un neveelos zinaat, tomeer kaa man zb sitaas suudziibas.
Ja darbs ir uz padariito, tad vainojiet vien pasi sevi, ka pilseetnieku rokeles nespeej pildiit normas. Tad ir jaastraadaa fabrikaa par nolikto h likmi.
Nevienu nerausta tas, ka 25 km attaalumaa ir veikals. Rokas, kaajas ir, brauciet un iepeerkiet 1 x nedeelaa prieks visas nedeelas. Kaada maarrutka peec veel sefiem par to jaalauza galva.
Internets par leenu? Smieklii, vai tad agentuura juus suutiija uz kuurortu atpuusties? Primaarais ir nodrosinaat darbu !
Stulbie latviesi!

č Čupakabra 21.04.2014

Brīnos, kā cilvēki joprojām tik lētticīgi uzķeras. Morgana, internetā var atrast info par firmām, kurām ir Nodarbinātības aģentūras izsniegta licence. Tas ir drošāk, bet arī ne vienmēr. Bez tam vajag iepazīties ar nosacījumiem, kādi jāievēro darbiekārtošanas firmām. Un, ja firma nenoslēdz līgumu, bet iedod kaut kādu lapeli ( vai Tu vismaz izlasīji, kas tā par lapeli?), vai tas nebija iemesls, lai aizdomātos? Pati vien iekāpi tajās lamatās un vēl savu draugu pavilki līdzi. Tā vietā, lai kārtīgi savāktu informāciju, uzķēries uz solījumiem un uz ausīm uzkārtiem makaroniem.

M morgana 21.04.2014

Ja kādam zb šīs sūdzības, nelasiet!
Internets - 1 no sīkākajām lietām, kas no apsolītā nav tā, kā bij jābūt:D
Par roķelēm, kas nespēj izpildīt darbu, nerunājiet, dažu roķeles neprot pareizi uzrakstīt!!! :D
Par firmām un licencēm... muļķības, bet lai veicas! Starpcitu, IK Job Step ir licence..

Šis raksts tiem, kas kādreiz dzīvē brauks uz Spring Farm, vai arī tiem, kam kādreiz būs darīšana ar Airitu Žuku!
Un jā, ja jau kādam tik ļoti sāp šī tēma, turpiniet te ņemties, mani tas nesatrauc!!
Veiksmi visiem, arī tam, kurš ir tik stulbs, ka latviešus(ieskaitot sevi) sauc par stulbiem!! :) :D

č Čupakabra 21.04.2014

Morganai - pārbaudi vēlreiz, vai šai IK tiešām ir licence

X x_factor 21.04.2014

Morgan, ja jau tu zini, kas ir licence, tad briinos, ka nenosleedzi liigumu ar agentuuru. Ak jaa, firmelei nu jau labu laiku ir anuleeta licence. Tamdeel Morgana saneema papiiru dibena slauciisanai.
Miiliisi, vai tiesaam tik gruuti iesist googlee Farm job UK un ietaupiit kaudzi naudas?

J Jolkins111 12.05.2015

Airita zuka ir krapniece, izmanija naudu araa un atpakal nedod.Darbu ari ekadu nepiedava.