www.sudzibas.lv iii saka esot investors

iii - saka esot investors

sveicinati vai kadam ir bijis sakars ar tadu nr 25924066

R

M muris 10.03.2010

es 12.marta tiksos ar vinu.redzes ko teiks, un kas sanaks.

T toms 12.03.2010

Man arī ar viņu ir darīšana, vai viņš patiesi eksistē kā investors, kā pagāja tava tikšanās?

M muris 12.03.2010

Uz doto bridi iepazinos ar ligumu.

M muris 12.03.2010

Jus ari ar vinu personigi tikaties??
Vinam bija sarkans bus.Numurs sakas ar FU...

L L 12.03.2010

Un kā tad jūs to investoru atradāt? Viņš aizdod pret ķīlu vai kā?

K kamis 12.03.2010

Vaitad tikšanās nenotiek ofisā?

R Ritvars 12.03.2010

man pasam bija darisanas ar so cilveku un mani sis apkrapa labak talak no si cilveka turaties

M muris 12.03.2010

Kaada veida apkrapa??Prasija naudu no sakuma 30 ls, pec tam 25???Un ligumu pa epastu sutija?
Es netikos ofisaa.Bet gan viena auto staavvietaa.

R Ritvars 12.03.2010

ja man sakuma paprasija 45 un pec tam 30ls ta luk un tad ar galiem pazuda, vins cipa man stastija ka vinam nauda esot iesaldeta ka nevarot sis tikt pie vinas tu zini vina personas datus vai ne

R Ritvars 12.03.2010

es lidz ligumam netiku vajadzeja satikties pie notara bet pazuda sis necela tel vispar teica ka velak pazvanisot bet jau menesi sis man zvana

M muris 12.03.2010

es samaksaju tikai vienureizi, a sodien prasija velvienu reizi.Tad jau laikam krapnieks :(

R Ritvars 12.03.2010

labak nemaksa tev ira vina dati vispar a ko vins saka kapec vel jamaksa ira

M muris 12.03.2010

MAN ir tikai tas nummurs.Vins saka, ka vinam neparedzeti izdevumi.Masinai skativajag iet, un tt.

Man ir laba ideja.Wins grib ar mani tikties, lai vel 25 ls samaksaju.Waram visi satikties, un kad es iesu uz kartejo tiksanos ar vinu, busiet vel JUS parejie lidzi, kuri ir apkrakti.Ko sakat?Rakstiet man uz iNBOX...

K kamis 12.03.2010

Kad tev ir jatiekas???Labraat pievienotos

M muris 13.03.2010

Pagaidam neesmu pieteicies.Bet atri var sarunat, jo vinam itka vajag vel LS.Tapec vins gaida, kad es pieteiksos.

P piekastais 15.03.2010

Man liekas ka vins ir riktiigs piekaseejs, visu laiku stasta kaadas pasakas...

K kamis 16.03.2010

Nu ka jums veicas ar šo cilvēku??
Eesat kautko sarunājuši, vai viņš nozudis ar galiem??

R Ritvars 17.03.2010

labak nepinies krapnieks riktigs

M muris 17.03.2010

Tiksanas bus tresdien 24.marta.Ja kadam ir velme vinu drusku pakutinat, tad piesakieties privati. :)

R Ritvars 23.03.2010

nu aizej aizej tad jau labak man to naudu iedod neka krapniekam un pasaki vinam ka norausies sis riktigi