Igors Peršins - Sūdzība

Vēlos pabrīdināt par instruktoru Igors Peršins. Neiesaku mācīties pie viņa braukt - lieki izmesta nauda! Nobraucām 30 braukšanas - 1) bezmaksas braukšanas neļāva izmantot, lai gan sākumā teica, kad ir vēlme - var izņemt bezmaksas braukšanu, 2) uz ceļa jutos ļoti nedroši, 3) visu laiku pacēla balsi ja kaut kas tika nepareizi izdarīts, 4) braukšanas beigās NEKAD neizskaidroja kļūdas, uz jautājumu kā man gāja, bija viena atbilde - labi. Lieki piebilst ka no mana 1,5h laika, mēs braucām labi ja stundu, dēļ ilgajām pīppauzēm ar kolēģiem un viņa mūžīgajām personiskajām darīšanām. Figūru laukumā pa 30 braukšanām bijām reizes 4, kur viņš gāja pie saviem čomiem un man bija pašai jāapgūst figūras, garāžu tā arī neizmēģinājām! Reāli atdevu viņam 600€ par neko (lai gan reāli laikam par viņa jaunajām fīčām mašīnā, par ko viņam patika palielīties, un par otrās mašīnas remontu)! Pat uzsākt braukšanu viņš tā arī ne iemācīja- visu laiku uzsākām tikai ar sajūgu, àtrumu pārslēgšana tikai ar sajūgu. Finālā 5nācās mainīt instruktoru, kas paldies dievam bija pilnīgs pretstats Igoram.

NEIESAKU!

G

Работяга 25.07.2017

Jus sanemat tiesibas?

Dainis 25.07.2017

Pārsvarā visi instruktori māca vienādi, viņi vadās pēc uzskata, ka iemācīties var tikai ar pieredzi, līdz ar to arī tās ilgās braukšanas, kādam iet ātrāk kādam lēnāk.

G Gustaane 25.07.2017

Atļaušos nepiekrist. Neuzskatu, ka esmu nu tik ļoti slikta autovadītāja, ka ar visām 30 braukšanām man vēl par agru bija mācīties visas figūras un tiekties uz eksāmenu. Kad jautāju par eksāmenu, man teica, ka man esot pārāk daudz kļūdu, lai es jau sāktu domāt par to, toties kad aizgāju pie cita instruktora, viņš pāris braukšanu laikā izlaboja visu, kas man tika samācīts ne gluži kā vajag - tostarp uzsākšana un palaida uz eksāmenu, ko tikai un vienīgi pateicoties viņam nokārtoju ar 1 reizi, jo man tika sīki izstāstītas kļūdas, ko varēju ņemt vērā, nevis bez paskaidrojuma uzbļauts un braukts tālāk ar bailēm, ka uzbraukšu kādai bedrei, vai kaut ko ne tā izdarot, jo visas sekoja uzbļāviens.
Ja cilvēks tev katras braukšanas stundas beigās pasaka, ka gāja labi (ar visu to, ka tu zini, ka nemaz tik labi negāja), un īsti neizskaidro kļūdas, tad man nerodas priekšstats, ka viņa interesēs ir vispār pielaist mani pie eksāmena, bet gan atradis kārtējo aitu, no kuras pavākt naudu.

K KR 25.07.2017

Nu nezinu, man arī bija tieši šis instruktors (pirms 4 gadiem), tas ka vilka braukšanas garumā tas gan, bet noliku visu ar pirmo. Par figūrām - nu ja redz, ka māceklis normāli visu izpilda, tad ko tur sēdēt blakus, man pat patika ka viņš izgāja, jo tad pati varēju mācītos no savām kļūdām, nevis kad viņš kaut ko pielabo utt., un viņš nebija vienīgais tajā placī, vismaz jutu, ka viņš man uzticas. Kļūdas - atceros ka viņš uz lapām man zīmēja krustojumus un skaidroja kas un kā. Atceros gan ka sākumā bija moments kad viņš man ieteica likt uz automātu, jo bija grūti iemācīties pārslēgt ātrumus, tad gan biju nedaudz dusmīga, bet viss ok :)

B Badminton 07.01.2024

Es reiz uzrakstīju pilnu šī pseidoinstruktora biogrāfiju, bet acīmredzot viņš lika dzēst manu godīgo biogrāfiju par viņu. Vienā vārdā un veselā teikumā, ja nevēlaties kļūt par smadzeņu invalīdu kā viņš, nemācieties no viņa. Tika pamanīts, ka Peršins sāka mācīt kravas auto vadīšanu (C kategorija) un tās pašas problēmas: Peršins kliedz, it kā viņam būtu iešauts dupšā un nepaskaidro, kāpēc kliedz. Tātad Peršina kungs: bļaujiet mazāk un strādājiet ilgāk, un neaizmirstiet par Rīgas Celtniecības koledžu un autoskolu SILAVA

C CastorTroy 25.07.2017

Ko tas nozīmē ?
...Pat uzsākt braukšanu viņš tā arī ne iemācīja- visu laiku uzsākām tikai ar sajūgu, àtrumu pārslēgšana tikai ar sajūgu...
Ir kaut kādi citi veidi uzsākt braukšanu un pārslēgt ātrumus? :)))

G Gustaane 25.07.2017

Nemāku tà paskaidrot - doma tāda, ka uzsākšana ir tīri ar sajūgu, bez gāzes piespiešanas. Ja es ar tādām zināšanām ietu uz eksāmenu, tad 100% izgāztos, jo ieskriešanās pēc tādas metodes aizņēma laiku, un ja man būtu no kāda "jāaizbēg" es to nekad neizdarītu. Ieliekot citā ātrumā atkal tikai sajūgs, bez gāzes piespiešanas. Nu cerams, ka paskaidroju saprotami.

K KR 25.07.2017

Nu man liekas, ka ar dīzeli tā arī ir jāuzsāk, eksāmenā darīju tieši tā un nekur neizgāzos, izskatās vairāk ka tā ir tīri nepatika pret instruktoru kā pret cilvēku...

G Gustaane 25.07.2017

Prieks, ka tev viss apmierina un viss ok. Izsaku savu viedokli un negribu lai vēl kāds iegrābjas kā es. Lielo sūdzību dēļ no vairākiem cilvēkiem autoskola atteicās no sadarbības ar šo instruktoru, takā nu nezinu vai te pie vainas tikai nepatika kā pret cilvēku! :)

C CastorTroy 25.07.2017

Paldies, tagad skaidrs! :) Gāzīti protams jāpiespiež, liekas ka tas ir pašsaprotami, ka to uzreiz pasaka...Es jau sāku domāt kā BEZ sajūga var :)

alergologs 26.07.2017

Ko nozīmē ''neļāva izmantot bezmaksas braukšanas'' ? Bez maksas ir tikai siers peļu slazdā ":D

G Gustaane 27.07.2017

Nu ne gluži bez maksas, bet tās ko es biju iemaksājusi autoskolai - 4 braukšanas.

C CastorTroy 27.07.2017

Tā ir ierasta prakse, parasti saka, ka ja neizdosies nokārtot ar pirmo reizi, tad būs bezmaksas braukšanas, vai arī ja pēkšņi nevari ierasties uz ieplānoto nodarbību, kaut arī ja laicīgi paziņo, tad arī saka ka noņems no tām 4 bezmaksas :)))

B Badminton 27.08.2017

У Игоря Першина ещё в 90-е были проблемы с нервами и его собственную автошколу DRAIVER лишили лицензии

M Martux7 12.09.2018

Dieva dēļ, ko nozīmē bezmaksas braukšanas? Kurā peļu slazdā tas notiek? 30 braukšanas ir ok, jo Rīgā vidējais ir 25. Samaksāji par "bezmaksas" nodarbībām vairākkārtīgu cenu. Tas ir vienīgais iespējamais variants pie šāda piedāvājuma. Ne jau instruktors vainīgs, bet autoskolas un instruktoru savstarpējie noteikumi.

R robis7777 13.02.2019

Briesmīgs instruktors, kurš kā jau minēja Gustaane regulāri paceļ balsi, neko neizskaidro, regulāri devāmies viņa privātās darīšanās, kur nācās sēdēt mašīnā un gaidīt vidēji 20 minūtes, braukšanas laikā pat neskatās uz ceļu bet spaida telefonu. Pie viņa nobraucu 7 braukšanas nodarbības...
Pats labākais tajā visā bija tas, ka pēdējā braukšanas nodarbībā, kad man tika teikts, ka esmu jau visu apguvis un varēsim kārtot papīrus, lai varu doties uz eksāmenu, mēs manas nodarbības laikā devāmies mainīt auto riepas, kas prasīja apmēram 40 minūtes...
Nodarbības beigās man tiek paziņots, ka es nemāku braukt un man nācās jautāt, kā man norēķināties par nodarbību, ja pusi no tās laika pavadījām servisā uz ko Igors sāka manāmi uzvilkties.
Es pasūtīju viņu 83 mājas tālāk un par nodarbību nemaksāju...
Nomainīju instruktoru, nobraucu 2 braukšanas nodarbības, kurās ieguvu ļoti daudz jaunu zināšanu un ar pirmo reizi nokārtoju braukšanas eksāmenu.