www.sudzibas.lv Igors Litvjakovs RVT Vairāk Nekā Izglītība

Igors Litvjakovs - RVT Vairāk Nekā Izglītība

Šis skolotājs ir slims ar galvu dažreiz liekas, ka viņš ir (Daunis) . Igors nemāk runāt ne latviešu, ne krievu valodā visu gadu viņš rej. Ja jūs gribēsiet kautko pajautāt atbilde viņš mēģinās kautko pateikt bet galugalā jūs paliksiet bez atbildes ar saspļaudīto seju. Es nesaprotu, ka tāda līmeņa tehnikumā var mācīt suns. Ļoti žel, ka tāds cilvēks sabojā RVT reputāciju.

J jamal 23.03.2018

+ piektrītu ujobaks blje

Pareizi!

J jаnka petrovs 23.03.2018

Pilnīgi piekrītu sūdzībai! Viņš tikai rej!

Es tev piekrītu!

Dainis 23.03.2018

Galvenais sastādīt sūdzību un pašam sev piebalsot, arī jūsu apvainojumi skan tik neadekvāti, ka varbūt jums tomēr laiks pašam par savu garīgo veselību aizdomāties?

Igors Litvjakovs - Viens no professionālākajiem skolotājiem RVT.

Ne tikai izcili māca, bet arī rūpējas par to, lai jaunā viela tiktu iedzīta galvā profesionāli. Neļauj slinkot, un soda slinkošanu ar sliktām un tasinīgām atzīmēm.

Labi pārzin Latviešu valodu, pietiekamā līmenī, lai vadītu savas nodarbības.
Izcili pārzin Krievu valodu, C'MON, tā ir viņa dzimtā valoda, par ko vispār runa iet?

Īsumā, autors 10 gadīgs bērns, kas nemācās un negrib mācīties, bet aiz monitora ir baigais vīrs.

Man liekas jūs viņu neesat nekad pat redzējuši dzīvē. Mēs studenti viņu satiekam trīs reizes nedēļā un pazīstam viņu ļoti labi. Bet es nelepojos ka es viņu vispār pazīstu. Viņš stundās bieži runā krieviski, krieviem palīdz vairāk nekā mums latviešiem. Šobrīd ir karantīna koronas dēļ un mēs mācamies attālināti un uzminat nu Igors no mums prasa katru nedēļu divus lielapjomīgus darbus, mums neko nemāca un grib lai mēs pa programmēšanu atrodam internetā, bet tad kāda velna pēc es eju uz skolu ja mani nemāca tajā kā pienāktos?
Igors tik tiešām ir vissliktākais skolotājs un varat teikt ko gribat ''Igora kolēģi'', bet patiesību nenoslēpsiet ilgi!
Visa mūsu klase domā, ka viņš nav pilnībā attīstijusies cilvēka būtne un mēs (ap 25 cilv) jau sen savai audzinātājai prasam nomainīt viņu, jo kāda jēga no viņa ja viņš normāli nemāca?

J jаnka petrovs 23.03.2018

Nu vispār dažreiz ar mani runā kaijas

Ar tevīm pat kaijas runā? Citi putni arī? Varbūt tev uz trakonamu vajag?

K Kristians Liepiņš 07.04.2019

Es tiešām nesaprotu šos cilvēkus kas nāk un liek te absurdas sūdzības. Es nomācījos tehnikumā divus gadus un Igors Litvjakovs bija visatbalstošākais skolotājs visā iestādē. Ja tu mācies un izrādi iniciatīvu, tad attieksme no viņa puses ir nepārspējama.
Bet pieņemu, ka cilvēki kas liek šis sūdzības ir tie, kas stundās guļ, neko nedara, atļaujas runāt pretī un tad dusmojas ka saņem sliktas atzīmes.
Iesaku neņemt šīs sūdzības nopietni, tie ir vienkārši dusmīgi bērni, kam šķiet ka viņiem pienākas labas atzīmes par neko.