www.sudzibas.lv Igors burovs Krāpšana slikts serviss

Igors burovs - Krāpšana slikts serviss

Uzmanieties no slikta meistara Igora Burova, kurš sola veikt apdares darbus. Sākot darbu imitē darbību, it kā špaktelē, tikai kad paskaties kvalitāti, galīgi briesmīgi un jādzen viņš prom. Kad dzen prom, viņš pieprasa naudu par it kā kvalitatīvu remontu. Pilnīgs nekauņa, draud ar ķengāšanos soc. Tīklos. Nekad un nevienam neiesaku ar viņu sapīties. Ilgi nāksies. Par to atcerēties un nākamajiem meistariem samaksāt, lai izlabo visu un uztaisa kārtīgu remontu.

D

Работяга 04.01.2020

ikviens sevi cienoss meistars nelabos jusu brakus.. visu lauzisiet un meklesiet kurs nonesis un aizvedis!

N Noboby 05.01.2020

Ik viens labs meistars kurš sevi arī ciena, darīs darbu kas ir pasūtīts un nekunkstēs

F Frīdis76 06.01.2020

Šitas kadrs visādus ķīniešu un vecus mēslus tirgo pa feisbuku, droši vien caur ss arī. Droši vien visiem kaut ko iesmērēt vien māk. Ja ne kādu sūdu notirgot, tad kādam sūdīgu remontu uztaisit. LV arvien vairāk deģenerāti procentuāli palikuši, sviesc

Igors B 08.01.2020

Tu esi viens no viņem ,dīvānu eksperts!

Igors B 07.01.2020

Neizskatas ka mani kāds padzina,es pats aizgāju ka saņemu algu par 4.dienam ,nezini situāciju nevajag šeit : bla-bla...