If mājokļa apdrošināšana - Slikts serviss

Ja nu kāds meklē sev kompāniju pie kuras apdrošināt mājokli, gan parastā gan civiltiesiskā, es nevienam neieteiktu if. Jā viņi ir vieni no lētākajiem, bet tagad es saprotu kāpēc. Lietus laikā no jumta sāka tecēt ūdens no griestiem. Apsaimniekotājs teica lai vēršos pie apdrošinātāja. Apdrošinātājs mani diezgan ātri pasūtīja un teica ka tas nav apdrošināšanas gadījums. Teica ka tā ir apsaimniekotāja vaina un lai vēršos pie viņa. If uzskata ka cietušajai personai pašai ir jāiet un jāskaidrojas kurš ir un kurš nav vainīgs, un nekādā gadījuma ne viņiem tas jādara. Kaimiņam aiz sienas, kuram bija praktiski identiski bojājumi un apdrošināts unibankā, bankas pārstāvji paprasīja lai uzraksta iesniegumu un atsūta bildes. Un pēc pāris dienām kaimiņš no bankas jau bija saņēmis kompensāciju... Un tālāk jau banka pati gāja skaidroties ar apsaimniekotāju kurš ir un kurš nav vainīgs... Tā ka, ja gribat lētu un nederīgu, tad droši if.

J

Oļegs Zatlers 11.04.2018

Nu tikai nedirs par kaimiņu. Neko viņš saņemt nevarēja, jo neviena kompānija šito nemaksātu. Tas nav apdrošināšanas gadījums.

J JPCs 11.04.2018

Mož ja nezini tad nemuldi? Pēc tavas atbildes liekas ka tu strādā IF.